شناسهٔ خبر: 164272 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

اطلاعیه شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) درباره پروازهای دوبی

فرودگاه دوبی پذیرش پروازهای ورودی از فرودگاه‌های منطقه از جمله فرودگاه امام خمینی (ره) با توجه به مشکلات  پیش آمده به دلیل سیل در فرودگاه دبی متوقف شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و امور بین‌الملل شهر فرودگاهی در اطلاعیه ای اعلام کرد؛ قابل توجه مسافرین محترم به مقصد دبی به استحضار می‌رساند با توجه به مشکلات  پیش آمده بدلیل سیل در فرودگاه دبی و عدم امکان بهره برداری از سطوح پروازی و ترمینال‌های این فرودگاه طی تلکسی از سوی ACC فرودگاه دبی پذیرش پروازهای ورودی از فرودگاه‌های منطقه از جمله فرودگاه امام  متوقف شده است.

بدیهی است به محض دریافت تلکس رفع مشکل اطلاع رسانی خواهد شد.

مسافرین محترم امارات (دبی) قبل از عزیمت به فرودگاه برای دریافت اطلاعات در مورد پروازها می‌توانند از طریق مرکز پاسخ گویی شرکت هواپیمایی مربوطه یا پشتیبانی محل تهیه بلیت  کسب اطلاع نمایند.

همچنین مسافرین محترم جهت اطلاع از وضعیت پروازهای دبی امارات می توانند ازسایت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به آدرس www.ikac.ir و تلفن‌های  اطلاعات پرواز شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در تمام ساعات شبانه روز  به شماره های  ۰۲۱۵۱۰۰۱۱۸ , ۰۲۱۵۱۰۰۱۱۱, ۰۹۶۳۳۰ کسب اطلاعات کنند.

در این تلکس فرودگاه‌های جده، مدینه، اردن، کراچی، بغداد، اربیل علاوه بر فرودگاه امام (ره) ذکر شده است.

طبق آخرین تماس مرکز کنترل، فقط پرواز شرکتهای هواپیمایی اماراتی اجازه استارت جهت پرواز به سمت دوبی را دارند.