شناسهٔ خبر: 167536 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل:

شهید رئیسی سیدالشهدای خدمت و مجاهدی خستگی ناپذیر بود

شهید رئیسی سیدالشهدای خدمت و مجاهدی خستگی ناپذیر بود مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در پیامی شهادت رئیس جمهور مجاهد و خستگی ناپذیر و هیئت همراه را تسلیت گفت.

به گزارش  پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان اردبیل ، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در پیامی شهادت رئیس جمهور مجاهد و خستگی ناپذیر و هیئت همراه را تسلیت گفت، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

ﻭ ﻫﺮﮔﺰ ﮔﻤﺎﻥ ﻣﺒﺮ ﺁﻧﺎﻥ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﺧﺪﺍ ﻛﺸﺘﻪ ﺷﺪﻧﺪ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ، ﺑﻠﻜﻪ ﺯﻧﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﻧﺰﺩ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺷﺎﻥ ﺭﻭﺯﻱ ﺩﺍﺩﻩ ﻣﻰ ﺷﻮﻧﺪ .

انالله و اناالیه راجعون

خبر سنگین و ناگوار عروج ناگهانی و شهادت رئیس جمهور محترم و مردمی کشور عزیزمان حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی موجب تاثر و تالم خاطر گردید تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر در راستای خدمت رسانی و محرومیت زدایی و تفکر جهادی از ویژگی های این مرد بزرگ و خدوم بود.

اهتمام و پیگیری های روزانه در راستای مدیریت و پیش‌برد پروژه های عظیم و بویژه طرح نهضت ملی مسکن و دیگر پروژه های مهم و حیاتی در بخش حمل و نقل عمومی در اذهان ملت عزیز و شریف ایران ماندگار خواهد ماند و به عنوان ذخیره ارزشمندی برای این خدمتگزار مردمی خواهد بود.

اینجانب به نوبه خود و از طرف همه همکاران شهادت حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور محترم، سید الشهدای خدمت و هیات همراه را به محضر حضرت ولیعصر(عجل الله)، خدمت مقام معظم رهبری مدظله العالی و ملت عزیز و شریف ایران و به ویژه مردم عزیز و ولایت مدار استان اردبیل تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

ایشان چندین سال افتخار تولیت آستان قدس رضوی و مدال خادم الرضا را بر سینه داشته و در راه خدمت به مردم و بالاتر از آن در شب میلاد حضرت امام رضا (علیه السلام) دعوت حق را لبیک و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انشاالله روح بلند و ملکوتی آن عزیز سفر کرده و هیئت همراه با حضرت ثامن الحجج (علیه السلام) و شهیدان گرانقدر محشور گردد.