شناسهٔ خبر: 167656 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

مهلت ثبت‌نام مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان تمدید شد

ساختمان وزارت راه و شهرسازی دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مهلت ثبت‌نام شرکت در مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان تا پایان امروز اول خردادماه تمدید شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت ثبت‌نام در مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان تا پایان وقت امروز اول خردادماه خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به درخواست داوطلبان برای تمدید مهلت ثبت‌نام مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان تیرماه سال ۱۴۰۳ به آگاهی می‌رساند ثبت‌نام آزمون مذکور تا پایان روز سه‌شنبه مورخ ۰۱-۰۳-۱۴۰۳ تمدید شده و پس از پایان این زمان تمدید نخواهد شد.

گفتنی است، مهلت ثبت‌نام در مجموعه آزمون‌هنای نظام مهندسی ساختمان از ۲۳ اردیبهشت آغاز و این مهلت تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه تعیین شده بود که بنا بر درخواست متقاضیان این مهلت تمدید شد.

بر اساس اعلام این دفتر، مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان در تمامی رشته‌های مهندسی، کاردانی، صلاحیت معماران تجربی و کارشناسی ماده ۲۷ قانون نظام مهندسی ساختمان در تیرماه امسال برگزار خواهد شد. این دوره از آزمون‌ها اولین دوره‌ای است که برای سال جاری برنامه‌ریزی شده و مقرر است تا پایان امسال چندین دوره آزمون برای متقاضیان برگزار شود.