شناسهٔ خبر: 167686 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

وزیر راه و شهرسازی:

کشور ظرفیت بزرگی را از دست داد اما نمی‌گذاریم خللی در وظایف دولت ایجاد شود

بذرپاش وزیر راه و شهرسازی با اشاره به حضور پرشور مردم در مراسمات تشییع پیکر شهدای خدمت گفت: کشور در این سانحه تلخ، ظرفیت بزرگی را از دست داد اما نمی‌گذاریم خللی در وظایف دولت ایجاد شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مراسم تشییع شهید رئیسی که امروز چهارشنبه دوم خرداد برگزار شد، اظهار کرد: نباید بگذاریم خللی در کار دولت و انجام وظایف، با شهادت رئیس جمهور ایجاد شود.

وی از دست دادن شهید رئیسی را برای کشور فقدان بسیار بزرگی دانست و گفت: کشور ظرفیت بزرگی را از دست داد.

بذرپاش با یادآوری خدمات وی به کشور اظهار کرد: حلم و بردباری، غیرت، خستگی‌ناپذیری، عطوفت و مهربانی از ویژگی‌های بارز شهید رئیسی بود و به عنوان کسی که از نزدیک با وی کار می‌کرد، یک بار ندیدم علیه شخصی سخن بگوید.

وی ادامه داد: خیلی‌ها به دنبال تک دوره‌ای شدن شهید رئیسی بودند و علیه ایشان سخن می‌گفتند.

بذرپاش با اشاره به حضور پر شور مردم در مراسمات تشییع پیکر شهدای خدمت و سوگواری افزود: آن‌هایی که هر روز علیه نظام تبلیغ می‌کنند باید حضور مردم را در مراسم تشییع ببینند. تشییع در تبریز و تهران و قم را دیدید و تشییع در بیرجند و مشهد را هم خواهید دید.

وی گفت: مردم به درستی تفاوت میان خادم و غیرخادم را تشخیص می‌دهند.

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: به برکت خون این شهیدان پرودگار متعال تقدیر مناسبی برای کشور در نظر خواهد گرفت و این مصیبت جبران خواهد شد.