شناسهٔ خبر: 169535 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

کسب رتبه اول حراست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی در ارزیابی عملکرد ۱۴۰۲

حراست اراک حراست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی در ارزیابی عملکرد درون سازمانی ۱۴۰۲ برای دومین سال پیاپی موفق به کسب رتبه اول شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان مرکزی، همایش سالانه مدیران حراست ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ها در سالن همایش‌های مرکز توسعه آموزش، مطالعات و نوآوری شهید تفویضی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برگزار شد.

در این همایش که با حضور داریوش امانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، اعضای هیئت عامل، مدیران ستاد مرکزی و مدیران حراست ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ها برگزار شد، از مدیران برتر حراست تجلیل شد.

بهمین منظور معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اهدای لوح از میثم شجری رئیس حراست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی به علت کسب رتبه اول در ارزیابی عملکرد از بین ادارات کل استان‌ها تجلیل و قدردانی کرد.

شایان ذکر است حراست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی بصورت دومین سال متوالی موفق به کسب رتبه اول در بین ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌ها شد.

در بخش‌هایی از متن این لوح آمده است:

بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد حراست ادارات کل راهداری و حمل ونقل جاده ای سراسر کشور در سال ١٤۰۲-١٤٠٣ که بر مبنی شاخص‌های تدوین شده در سامانه ارزیابی دفتر مرکزی حراست مورد سنجش قرار گرفت حائز رتبه برتر شده اید. لذا به پاس تلاشهای جنابعالی و سایر همکاران در راستای انجام وظایف و مسئولیتهای محوله در جهت و رشد و ارتقاء جایگاه حراست تشکر و قدردانی می نمائیم.

توفیقات روز افزون شما را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت مقام عظمای ولایت حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) در راه خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند سبحان مسئلت مینمائیم.