شناسهٔ خبر: 170170 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

برگزاری رزمایش کمک‌های مومنانه در شهرستان اندیکا به همت مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی

کمک مومنانه رزمایش کمک‌های مومنانه در شهرستان اندیکا به همت مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی و به مناسبت دهه ولایت در شهرستان اندیکا استان خوزستان انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، حجت الاسلام والمسلمین مجید وین فرمانده بسیج مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی و نماینده تام الاختیار وزیر در ستاد راهیان نور کشور با اشاره به برگزاری رزمایش کمک‌های مومنانه در شهرستان اندیکا گفت: رزمایش کمک‌های مومنانه در شهرستان اندیکا به مناسبت دهه ولایت با تهیه اقلام ضروری در راستای کمک به رفع مشکلات و محرومیت زدایی در شهرستان اندیکا استان خوزستان انجام شد.

وی افزود: اقداماتی مثل  برگزاری این رزمایش که از آن با عنوان مواسات یاد می‌شود، تداوم اعمال و آموزه‌های تربیتی حضرت علی(ع) است و مواسات یعنی اینکه بخشی از توانایی خود را در اختیار دیگران قرار دهیم.

وی با بیان تاکیدات وزیر راه و شهرسازی مبنی بر محرومیت زدایی اضافه کرد: این امر از برکات انقلاب اسلامی و از خصوصیات ویژه انقلاب اسلامی اینکه مبتنی بر مدیریت مردمی است و اصل و اساس حرکت مردم است.

وی در مورد انتخاب شهرستان اندیکا برای جامعه هدف این رزمایش بیان کرد: ۳۱ شهرستان در کشور به عنوان شهرستان های محروم شناخته شدند که اندیکا در خوزستان به عنوان محروم ترین شهرستان در بخش های مختلف زیر ساختی و فرهنگی و بیکاری معرفی شده است.برگزاری رزمایش کمک‌های مومنانه در شهرستان اندیکا به همت مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی

برگزاری رزمایش کمک‌های مومنانه در شهرستان اندیکا به همت مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی