شناسهٔ خبر: 170374 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر کل‌راهداری البرز:

۴ پروژه راهداری البرز از پیشرفت بالای ۷۰ درصدی برخوردار است

ببینید|گزارش تصویری از ادامه عملیات روکش آسفالت جاده اشتهارد-ماهدشت توسط راهداری البرز مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز از پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی پروژه روکش آسفالت جاده مخصوص کرج و پیشرفت ۷۰ درصدی دو پروژه روکش آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ محور قدیم کرج-هشتگرد-آبیک و روکش آسفالت گرم محور کیانمهر -قزلحصار خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز، علی زندی فر مدیر این اداره کل اظهار کرد: عملیات تکمیلی پروژه روکش آسفالت گرم محور قزلحصار-کیانمهر حدفاصل پل راه آهن تا کیانمهر به صورت رفت و برگشت با پیشرفت فیزیکی بیش از ۷۰ درصد با اعتباری بالغ بر ۳۳ میلیارد تومان در حال انجام است.

زندی فر به پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه روکش آسفالت جاده مخصوص کرج اشاره کرد و گفت: عملیات لکه گیری و روکش آسفالت گرم محور جاده مخصوص کرج (بزرگراه شهید لشگری) محدوده پل کلاک تا گرمدره به صورت رفت و برگشت با اعتباری بالغ بر ۵۶ میلیارد تومان در حال تکمیل است.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی پروژه روکش آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ محور قدیم کرج-هشتگرد-آبیک به صورت رفت و برگشت با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی و اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان در حال انجام است.

این مسئول همچنین به پروژه ایمن‌سازی و بهسازی جاده قدیم کرج -هشتگرد اشاره کرد گفت: عملیات بهسازی و ایمن‌سازی فاز اول جاده قدیم کرج_هشتگرد محدوده کمالشهر تا پلیس راه حصارک به خوبی پیش می‌رود این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان در حال انجام است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز اظهار کرد: روند تکمیل پروژه‌های راهداری استان به سرعت بیشتری در حال انجام است و امیدواریم تا آغاز هفته دولت بتوانیم تعدادی از این پروژه‌ها را به بهره‌برداری برسانیم.