شناسهٔ خبر: 171767 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

برگزاری وبینار تخصصی مبانی و مفاهیم صنعتی‌سازی ساختمان

وبینار مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با هدف ترویج و توسعه فناوری‌های نوین، وبینار تخصصی مبانی و مفاهیم صنعتی‌سازی ساختمان را با همکاری انجمن تولیدکنندگان و فناوری صنعتی ساختمان برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با هدف ترویج و توسعه فناوری‌های نوین، وبینار تخصصی مبانی و مفاهیم صنعتی‌سازی ساختمان را با همکاری انجمن تولیدکنندگان و فنآوری صنعتی ساختمان برگزار می‌کند.

در این وبینار که از ساعت ۱۴ الی ۱۶ روز شنبه  ۲۳ و ۳۰ تیر ماه ۱۴۰۳ در سامانه آموزش الکترونیکی مرکز به نشانی https://lms.bhrc.ac.ir/course/۱۲۳۸۹ برگزار می‌شود، مدیران، کارشناسان و مهندسان و متخصصان رشته‌های شهرسازی، معماری, عمران، ساختمان با تعاریف و مفاهیم صنعتی‌سازی ساختمان، طراحی معماری بر اساس روش تولید صنعتی ساختمان، مدیریت طراحی، تولید و ساخت صنعتی ساختمان و تحول دیجیتال در صنعتی‌سازی ساختمان  آشنا خواهند شد. 

خاطرنشان می‌شود حضور در این وبینار تخصصی رایگان است و به شرکت‌کنندگان گواهی الکترونیکی حضور اعطاء خواهد شد. ضمناً پس از پایان دوره، محتوای دوره به‌صورت ضبط شده در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.