شناسهٔ خبر: 18251 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر فنی و اجرایی راه و شهرسازی کردستان:

بیمارستان در حال احداث دهگلان در نیمه اول سال ۹۵ به بهره برداری می رسد

بیمارستان شهدا دهگلان مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی کردستان با اشاره به پیشرفت ۹۰ درصدی بیمارستان در حال احداث شهرستان دهگلان گفت: این بیمارستان در نیمه اول سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کردستان، علی اصغر کاظمی با اعلام مطلب فوق گفت: ساختمان بیمارستان ۳۲ تخت خوابی دهگلان در زمینی به مساحت  ۱۸۱۰۵ مترمربع و با زیربنای ۳۵۰۰ مترمربع در حال احداث بوده و عملیات ساخت آن هم اکنون حدود ۹۰ درصد پیشرفت دارد.

کاظمی افزود: این بیمارستان در سه طبقه و شامل بخش های مختلف از جمله اورژانس، درمانگاه، رادیولوژی، بستری، جراحی و قسمت اداری است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون برای این پروژه حدود ۹ میلیارد تومان هزینه شده است گفت: علت اصلی کندی احداث بیمارستان دهگلان، کمبود اعتبار و تورم بی سابقه سال ۹۱ بوده که روند اجرایی آن را با تاخیر و کندی مواجه کرد.

کاظمی ادامه داد: ساختمان اصلی بیمارستان دهگلان در حال اتمام است و در صورت اختصاص اعتبار تا پایان امسال به اتمام خواهد رسید و اجرای محوطه سازی نیز تا پایان نیمه اول سال آینده تمام خواهد شد.

نظر شما