شناسهٔ خبر: 18400 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

نشست بحران محیط‌زیستِ شهرهای بزرگ کشورهای معاصر اسلامی

نشست تخصصی بحران محیط‌زیست در شهرهای بزرگ کشورهای معاصر اسلامی با تاکید بر تهران به مناسبت روز مهندس و بزرگداشت خواجه نصیرالدین‌طوسی در دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، نشست تخصصی بحران محیط‌زیست در شهرهای بزرگ کشورهای معاصر اسلامی با تاکید بر تهران، سه‌شنبه چهارم اسفندماه سال جاری در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

این نشست در سالن آمفی تئاتر شهید مداح دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت با هدف بررسی و تحلیل محیط زیست در کشورهای معاصر اسلامی و معماری و اقلیم این مناطق برگزار می‌شود. در این برنامه، پرویز کردوانی استاد دانشگاه تهران و پدر علم کویرشناسی، اسماعیل شیعه عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، ژما جواهری‌پور مشاور آموزش و پژوهش سازمان حفاظت از محیط‌زیست حضور دارند و به سخنرانی خواهند پرداخت.

همچنین سیدحسین نصر استاد دانشگاه جرج واشنگتن از دیگر سخنرانان این نشست است که رابطه انسان و محیط زیست در زیست‌بوم‌های بزرگ اسلامی را تشریح خواهد کرد.

گفتنی است نشست تخصصی بحران محیط‌زیست در شهرهای بزرگ کشورهای معاصر اسلامی با تاکید بر تهران از ساعت ۱۴ تا ۱۸ به مناسبت روز مهندس و بزرگداشت خواجه نصیرالدین‌طوسی در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود. /

 

برچسب‌ها:

نظر شما