شناسهٔ خبر: 18478 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی خوزستان

سلام ابوقداره رییس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی این استان در اهواز برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي خوزستان، سلام ابوقداره نسب گفت: این آزمون روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ اسفند در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار خواهد شد.

وی مجموع شرکت کنندگان در این آزمون را شش هزار و ۷۰۹ نفر اعلام و گفت: این افراد در شته های شهرسازی، ترافیک، معماری، عمران، نقشه برداری، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی، کاردان ها و معماران تجربی با هم به رقابت خواهند پرداخت.

رییس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان افزود: بیشترین داوطلب این دوره در رشته عمران با تعداد ۲ هزار و ۸۲ نفر و کمترین داوطلب در رشته کاردان تاسیسات مکانیک با ۴ نفر شرکت کرده اند.

ابوقداره افزود: دریافت کارت ورود به جلسه و اطلاعات مربوط به محل آزمون از طریق سامانه www.inbr.ir سایت دفتر مقررات ملی ساختمان قابل دستیابی است.

نظر شما