شناسهٔ خبر: 18669 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

تخفیف پروازهای بین‌المللی هما به مناسبت پنجاه و پنجمین سالگرد

هواپيما هما همزمان با پنجم اسفندماه امسال، سالروز تاسیس هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما»، تخفیف‌هایی در پروازهای بین‌المللی «هما» اعمال می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی "هما"، این تخفیف‌ها به مسافرانی که بلیت خود را از ایران تهیه کنند و مبدا سفر آنها از ایران باشد تعلق می‌گیرد.

این تخفیف‌ها برای مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد که تاریخ صدور بلیت شان در بازه زمانی ۵ اسفندماه ۱۳۹۴ تا ۵ فرودین ۱۳۹۵باشد و تاریخ شروع مسافرت آنها از ۱۳ فروردین تا ۲۱ خردادسال  ۱۳۹۵ باشد، منظور می‌شود.

مسافران می توانند با مراجعه به دفاتر فروش هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» از این تخفیف ها بهره مند شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در پی تصویب هیأت وزیران در تاریخ پنجم اسفند ماه سال ۱۳۴۰ با ادغام ۲ شرکت هواپیمایی «ایرانین ایرویز» و «پرشین ایرویز» و ا یجاد خط هوایی جدیدی با نام «هواپیمایی ملی ایران» با علامت اختصاری و سمبل «هما» تاسیس شد و از فروردین ماه سال ۱۳۴۱ فعالیت‌های خود را آغاز کرد.

از جمله اهداف اولیه تاسیس هما، پوشش احتیاجات حمل و نقل هوایی داخل کشور همراه با رعایت بیشتر اصول ایمنی پروازی و برقراری سرویس‌های حمل و نقل هوایی با کشورهای هم جوار و دور دست‌، ضمن مراعات همزمان قرارداد‌های  متقابل مبانی تجاری و مصالح کشور بود.

نظر شما