شناسهٔ خبر: 19019 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

آخوندی در حاشيه پنجمین همایش سیاست‌های پولی و چالش‌های بانکداری و تولید مطرح کرد:

نظارت جدی بر فروش بلیت‌های نوروز ۹۵/ تمهيدات وزارت راه و شهرسازی برای تامین امنیت و اعمال قانون در جاده‌های کشور

عباس آخوندی در جمع خبرنگاران وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آغاز فروش اینترنتی بلیت‌های اتوبوس ایام نوروز گفت: وزارت راه و شهرسازی تمامی پیش‌بینی‌های لازم را از جهت ایمنی، استقرار پلیس و اعمال قانون انجام داده و تدابیر لازم را برای سفرهای ایام عید اندیشیده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه پنجمین همایش سیاست‌های پولی و چالش‌های بانکداری و تولید در جمع خبرنگاران در مورد سفرهای ایام نوروز سال ۹۵ گفت: جلسات بسیار خوبی در رابطه با سفرهای ایام نوروز در حوزه‌های مختلف ریل، هوا، جاده و سایر وجوه حمل و نقل برگزار شده است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آغاز فروش اینترنتی بلیت‌های نوروزی اتوبوس تاکید کرد: از ۱۱ بهمن، فروش بلیت‌های نوروزی در حوزه جاده‌ای به صورت اینترنتی آغاز شده است. همچنين امسال مردم وضعیت به سامان‌تری از نظر سفر خواهند داشت.

آخوندی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا مردم برای سفرهای ایام نوروز سال ۹۵ مشکلی نخواهند داشت؟ گفت: وزارت راه و شهرسازی تمامی تلاش‌ و پیش‌بینی‌های لازم را هم از جهت ایمنی و هم از جهت استقرار پلیس و اعمال قانون انجام داده و تدابیر لازم برای سفرهای ایام نوروز اندیشیده است. همچنین از جهت فروش منظم و ضابطه‌مند بلیت نیز تمامی تلاش‌ها صورت گرفته است.

آخوندی در پایان گفت: با توجه به تلاش‌هایی که در این زمینه صورت گرفته فکر می‌کنم از نظر سهولت حمل‌ونقل نوروز خوبی داشته باشیم. /

نظر شما