شناسهٔ خبر: 19320 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

کنترل و نظارت بر روند ارائه خدمات مطلوب به مسافران در جاده‌های آذربایجان غربی

جلسه اعضای کارگروه تخصصی حمل و نقل، شریان‌های حیاتی، بلایای جوی و توفان در ایام تعطیلات نوروز بر روند ارائه خدمات مطلوب به مسافران در جاده‌های آذربایجان‌غربی کنترل و نظارت دارند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی، دبیر کارگروه تخصصی حمل و نقل، شریان‌های حیاتی، بلایای جوی و توفان در هفتمین جلسه این کارگروه گفت: هریک از اعضای کارگروه تخصصی حمل و نقل، شریان‌های حیاتی، بلایای جوی و طوفان در ایام تعطیلات نوروز بر روند ارائه خدمات مطلوب به مسافران در جاده‌های استان کنترل و نظارت دارند و ایستگاه‌های سیار و موقت در محورهای پرتردد و گردشگری جهت راهنمایی مسافران راه‌اندازی خواهد شد.

علی قهرمانی ادامه داد: ایستگاه‌های موقت و سیار متشکل از گروه‌های راهداری، جمعیت هلال احمر، پلیس راه، مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی در جاده‌های استان راه‌اندازی خواهد شد. 

رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل راه و شهرسازی آذربایجان غربی بر ارائه راهکارهای موثر در راستای حذف عوامل بحران ساز در سفرهای نوروزی تاکید کرد و گفت: اعضای کارگروه تخصصی حمل و نقل، شریان‌های حیاتی، بلایای جوی و توفان موظف هستند لیست کشیک نوروزی سال ۹۵ را به منظور تبادل اطلاعات در روزهای آینده به دبیرخانه کارگروه ارائه دهند.

قهرمانی به آمادگی گروه‌های راهداری برای اجرای طرح راهداری نوروزی اشاره کرد و افزود: ساماندهی مبلمان جاده‌های و اجرای عملیات راهداری از قبیل شستشوی تابلو و علایم، تعمیر و نوسازی سرعت‌گیرها و خط‌کشی در حجم گسترده‌ای از جاده‌های استان از اوایل اسفند ماه آغاز شده است.

نظر شما