شناسهٔ خبر: 20009 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

غلامی:

همکاری راه و شهرسازی و پلیس برای ایجاد سفری ایمن/ اسقرار ایستگاه‌های امنیت و سلامت در مبادی استان

حجت اله غلامی مدیر کل راه وشهرسازی استان اصفهان با اشاره به همکاری راه و شهرسازی و پلیس برای ایجاد سفری ایمن گفت: تعامل بین این دو مجموعه به نفع مردم است که این یکی از بزرگترین اهداف مشترک ماست .

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان، حجت‌اله غلامی در نشستی که در ایام پایانی سال و با حضور فرماندهان پلیس راه شهرستان‌های استان انجام شد گفت: ایجاد ایمنی در جاده‌های استان در ایام نوروز از اهداف مشترک راه وشهرسازی و پلیس راه است که امید است در سال جدید اقدامات انجام شده باعث کاهش تصادفات در جاده‌های استان شود.

مدیر کل راه وشهرسازی استان اصفهان سفرهای بدون بازگشت را از حزن‌انگیزترین سفرها دانست و گفت اقداماتی که اداره کل راه وشهرسازی در سطح جاده‌های استان انجام می‌دهد تنها با مشارکت پلیس بسیار موثر می‌شود و نمود پیدا می‌کند و همدلی و همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط می‌تواند در ایجاد سفری ایمن و بدون حادثه موثر باشد.

رضا رضایی رییس پلیس راهور استان نیز اظهار داشت: تعامل و ارتباطی که بین راه و شهرسازی و پلیس راه استان است ارتباط دوسویه‌ای‌ست که باعث هم‌افزایی و ارتقای توان هر دو مجموعه می‌شود و کاملا محسوس ومشخص است.

رضایی افزود: هر چه تعامل بین این دو مجموعه بیشتر باشد سود آن به نفع مردم است و این یکی از بزرگترین اهداف مشترک ماست.

سرهنگ حسین پورقیصری رییس پلیس راه استان نیز در ادامه بیان داشت: سعی می‌شود تا ایمنی و امنیت را در جاده‌های استان با هماهنگی وهمکاری دو مجموعه ایجاد کنیم.

وی گفت: طبق قانون امنیت و حفظ و حراست راه‌ها یکی از اهداف مشترکی است که امید است بیش از پیش انجام پذیرد.

فرزاد دادخواه مدیر راهداری اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان در این‌باره با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط این اداره کل گفت: با توجه به کمبود اعتبارات و مشکلات اقتصادی در سال ۹۴ تلاش شد تا پروژه ها در استان فعال باشند و کلیه اقدامات انجام شده مشترک، در راستای ایجاد امنیت و افزایش ایمنی در جاده‌ها بوده است.

وی اظهار کرد: پلیس راه و راه و شهرسازی به عنوان دو بال ایمنی، پرنده خوشبختی را برای مردم هدیه می‌آورند و امید است در سال جدید سفری خوش برای تمامی مسافران عازم به استان رقم بخورد.

دادخواه  درباره ارتقای سلامت رانندگی جاده‌ای و اجبار رانندگان به توقف کوتاه، از اسقرار ایستگاه‌های امنیت و سلامت در مبادی استان خبر داد و گفت در ایام نوروز با اهدا پکیج‌های فرهنگی و پذیرایی از مسافران در این راستا گام برمی‌داریم. 

در پایان به پاس تلاش پلیس در طول سال ۹۴ جهت ارتقای امنیت و سلامت در جاده‌های استان از فرماندهان و روسای پلیس راه استان تقدیر به عمل آمد./

نظر شما