شناسهٔ خبر: 20123 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

بازدید قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از مساکن مهر ارومیه

بازدید مساکن مهر شهرستان ارومیه از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی، صبح امروز احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر و مجری ویژه در طرح مسکن مهر  از مساکن مهر شهرستان ارومیه بازدید کرد و در جریان روند اجرای پروژه‌ها قرار گرفت . 

در شهرستان ارومیه ۱۵ هزار و ۵۶۵ واحد مسکونی مهر در مناطق گلمان ، گلشهر ،  ایثار و طرزیلو  با پیشرفت فیزیکی ۸۰/۷۸ درصد در دست احداث می‌باشد که از این تعداد  ۴ هزار و ۵۷۴ واحد تحویل متقاضیان شده است .

معاون وزیر در اجرای طرح مسکن مهر با ابراز امیدواری افزود: کلیه پروژه‌های مسکن مهر شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و بالای ۲۵ هزار نفر استان ( به جز شهرهای  ارومیه ، مهاباد و سردشت ) باید تا پایان شهریور ماه  سال جاری به اتمام رسیده و تحویل متقاضیان مسکن شود .

گفتنی است احمد اصغری‌ مهرآبادی پس از بازدید از مساکن مهر ارومیه، در قالب جلسه‌ای بر لزوم نظارت مستقیم و مستمر بر روند اجرایی طرح‌های مساکن مهر آذربایجان غربی تأکید کرد.  

تعداد واحدهای مسکونی مهر آذربایجان‌غربی ۵۱ هزار و ۷۹۴ واحد مسکونی با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد می‌باشد که از این تعداد ۳۷ هزار و ۳۶۴ واحد تحویل متقاضیان شده است که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری پرونده مسکن مهر بسته شود.

نظر شما