شناسهٔ خبر: 20171 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در بازدید از مساکن مهر ارومیه خبر داد

پیشرفت ۸۰ درصدی مسکن مهر شهرستان ارومیه

سفر مهرآبادی به اصفهان احمد اصغری‌ مهرآبادی گفت: در شهرستان ارومیه ۱۵ هزار و ۵۶۵ واحد مسکونی مهر در مناطق گلمان، گلشهر، ایثار و طرزیلو با پیشرفت فیزیکی ۸۰/۷۸ درصد در دست احداث می باشد که از این تعداد ۴ هزار و ۵۷۴ واحد تحویل متقاضیان شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی، احمد اصغری مهر آبادی قائم مقام وزیر و مجری ویژه در طرح مسکن مهر  از مساکن مهر شهرستان ارومیه بازدید کرد و در جریان روند اجرای پروژه ها قرار گرفت. 

در شهرستان ارومیه ۱۵ هزار و ۵۶۵ واحد مسکونی مهر در مناطق گلمان، گلشهر، ایثار و طرزیلو  با پیشرفت فیزیکی ۸۰/۷۸ درصد در دست احداث می باشد که از این تعداد  ۴ هزار و ۵۷۴ واحد تحویل متقاضیان شده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در اجرای طرح مسکن مهر با ابراز امیدواری افزود : کلیه پروژه های مسکن مهر شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و بالای ۲۵ هزار نفر استان (به جز شهرهای  ارومیه ، مهاباد و سردشت) باید تا پایان شهریور ماه  سالجاری به اتمام رسیده و تحویل متقاضیان مسکن شود .

گفتنی است احمد اصغری‌ مهرآبادی پس از بازدید از مساکن مهر ارومیه، در قالب جلسه‌ای بر لزوم نظارت مستقیم و مستمر بر روند اجرایی طرح‌های مساکن مهر آذربایجان غربی تأکید کرد.  

تعداد واحدهای مسکونی مهر آذربایجان غربی ۵۱ هزار و ۷۹۴ واحد مسکونی با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد می باشد که از این تعداد ۳۷ هزار و ۳۶۴ واحد تحویل متقاضیان شده است که پیش بینی می شود تا پایان سالجاری پرونده مسکن مهر بسته شود.

نظر شما