شناسهٔ خبر: 20818 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی اعلام کرد:

برقراری پروازهای ایرفرانس به ایران از فردا پس از ۸ سال توقف/ سفر وزیر حمل و نقل فرانسه به ایران

ایرفرانس مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی از برقراری پروازهای شرکت هواپیمایی ایرفرانس در مسیر پاریس - تهران از فردا خبرداد و گفت: مقامات حمل و نقل هوایی فرانسه با مقامات سازمان هواپیمای كشوری و وزیر حمل و نقل فرانسه فردا مسافر ویژه اولین پرواز پاریس- تهران خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری، رضا جعفر زاده گفت: پس از امضای توافقنامه از سرگیری پروازهای پاریس- تهران، مقامات حمل و نقل هوایی فرانسه با مقامات سازمان هواپیمای كشوری و وزیر حمل و نقل فرانسه فردا مسافر ویژه اولین پرواز پاریس- تهران خواهند بود.

وی با بیان اینكه پروازهای ایرفرانس از سال ۲۰۰۸ به ایران قطع شده بود افزود: براساس برنامه تعیین شده پروازهای برنامه ای ایرفرانس از فردا ۲۹/۱/۹۵ از سر گرفته خواهد شد و چهار پرواز در هفته انجام خواهد داد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینكه خبرگزاری فرانسه نیز از روند رو به افزایش متقاضیان مسافران فرانسوی در سال ۲۰۱۶ برای بازدید از مراكز تاریخی و تفریحی ایران مطالبی منتشر كرده است، گفت: جزایر قشم و كیش، شهرهایی چون تهران، شیراز، اصفهان، اردبیل، یزد، كاشان، همدان، تبریز، رشت، گرگان و منطقه باستانی شوش از جمله مقاصد گردشگران فرانسوی است.

وی، ورود این هواپیما به فرودگاه حضرت امام (ره) را در ساعت ۲۰ :۲۰ دقیقه اعلام كرد.

نظر شما