شناسهٔ خبر: 23986 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی ایرانشهر خبر داد:

احداث پل بزرگ كاروان ۶۵ درصد پيشرفت فيزيكی دارد

عزیزالله درخوش عملیات احداث پل بزرگ كاروان در محور مواصلاتی كنارك– جاسك در طول مدت ۴ ماه هم اكنون ۶۵ درصد پیشرفت فیزیكی دارد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان سیستان و بلوچستان، عزیزا... درخوش مدیرکل راه و شهرسازی ایرانشهر ضمن بازدید از پروژه‌های شهرستان كنارك با اعلام این مطلب گفت: عملیات اجرایی ساخت پل بزرگ كاروان كه پیش از این قرار بود به طول ۲۶۰ متر با ابعاد ۱۳ دهانه ۲۰ متری احداث شود، پس از بررسی دقیق و اعلام نظر و ارائه نقشه‌های جدید از سوی مهندسین مشاور، پروژه پل كاروان با ۹ دهانه ۲۰ متری به طول ۱۸۰ متر، عرض بیش از ۱۲ متر و ارتفاع پنج متر در آخرین نقطه ارتباطی با استان هرمزگان هم اكنون با ۶۵ درصد پیشرفت فیزیكی در حال اجراست.

درخوش افزود: میزان ۱۰ هزار مترمكعب بتن ریزی،۱۲ هزار مترمربع قالب بندی و ۹۰۰ تن آرماتوربندی در طول مدت ۴ ماه از آغاز اجرای این پروژه در نوع خود یك ركورد محسوب می‌شود.

وی افزود: اعتبار این پروژه به میزان ۲۰۰ میلیارد ریال از محل تفاهم‌نامه شركت ملی نفت تامین می‌شود كه در صورت تخصیص بموقع در نیمه دوم سال ۹۵ به بهره‌برداری خواهد رسید.​

نظر شما