به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۱۴ | ۹۲ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۵۱ | ۹۳ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۰۰ | ۷۲ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۴۱ | ۶۸ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۵۷ | ۸۱ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۷۱ | ۸۴ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۸۳۶ | ۸۴ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۴۵۵ | ۴۳ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۵۶ | ۶۳ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۴۳ | ۵۹ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۸ | ۸۹ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۲۲۲ | ۹۳ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۶۹ | ۶۹ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۳۰۵ | ۷۳ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۷۰ | ۸۱ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۱۱ | ۸۵ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۵۹۲ | ۸۰ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۵۰ | ۲۸ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۴۳ | ۸۵ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۲۷ | ۵۷ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۱۱ | ۸۳ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۴۱ | ۷۶ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۹۵ | ۸۲ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۲۱۰ | ۸۴ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۵ | ۶۱ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۳۲ | ۷۱ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۲۱ | ۱۱۰ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۲۵ | ۷۰ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۳۷ | ۷۸ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۳۴ | ۸۷ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۱۸۷ | ۹۵ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۳ | ۸۴ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۴۱ | ۸۶ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۰ | ۸۲ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۲۲۵ | ۷۶ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۰ | ۶۳ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۳۸ | ۶۲ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۸۴ | ۹۶ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۶ | ۹۴ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۳۲ | ۷۶ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۲۷۶ | ۸۹ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱۱ | ۷۹ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۴۶ | ۹۲ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۴۰ | ۶۲ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۱۴۷ | ۹۴ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۱۲ | ۶۹ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۸۶ | ۹۵ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۶۲ | ۹۷ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۰۶ | ۸۶ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۲۳ | ۵۸ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۳۱ | ۵۹ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | روان | ۳۳ | ۶۹ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۶۲ | ۹۲ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۳۸۵ | ۸۶ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | نیمه سنگین | ۶۷۰ | ۷۰ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | نیمه سنگین | ۷۷۹ | ۷۴ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۸۸ | ۷۱ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۱۹۳ | ۷۹ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۹۸ | ۷۳ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۲۲ | ۹۴ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۱۰ | ۸۸ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۳۲۷ | ۹۲ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۸۰ | ۸۷ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۳۷۴ | ۹۱ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۰۱ | ۸۹ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۷۳۲ | ۹۴ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۵۱۴ | ۸۸ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۱۹۹ | ۸۷ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۵۱۹ | ۱۰۲ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۴۹۱ | ۱۰۶ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۲۱۳ | ۱۰۱ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۱ | ۸۶ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۲۵ | ۶۹ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۲ | ۷۳ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۳۹ | ۶۱ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۲۵ | ۴۷ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۹ | ۴۳ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۵ | ۴۸ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۱۵ | ۱۰۷ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۶ | ۱۰۵ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۶ | ۶۵ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۰۵ | ۷۸ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۲۰۱ | ۸۴ |
نظر شما