شناسهٔ خبر: 24235 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

عبدالله بهادری خبر داد:

استان کرمانشاه نسبت به تکمیل مسکن‌مهر از میانگین کشوری بالاتر است/ تحویل ۸۰۰۰ واحد تا پایان سال

جلسه مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه می گوید: خوشبختانه استان با تحویل ۳۳۰۰۰ واحد مسکن مهر از بین ۴۷۰۰۰ واحد در دستور کار در شهرهای بالای ۲۵۰۰۰ نفر جمعیت، از نظر عملکردی نسبت به میانگین کشوری بالاتر است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه، مهندس عبدالله بهادری در این نشست با سمت دبیر شورای تامین مسکن،ضمن اشاره به اینکه تحویل پروژه های مسکن مهر در صدر برنامه های دولت قرار دارد گفت: خوشبختانه استان با تحویل ۳۳۰۰۰ واحد مسکن مهر از بین ۴۷۰۰۰ واحد در دستور کار در شهرهای بالای ۲۵۰۰۰ نفر جمعیت، از نظر عملکردی نسبت به میانگین کشوری بالاتر است.

وی افزود: از ۱۴۰۰۰ واحد باقی مانده، ۲۰۰۰ واحد در غالب قراردادهای سه جانبه است که مستقیما مسئولیت تحویل آن به عهده اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه است و قطعا این تعداد تا پایان سال ۹۵ به متقاضیان تقدیم خواهد شد.

بهادری تصریح کرد: دیگر واحدهای باقیمانده ، در قالب تعاونی با قرار دادهای ۹۹ ساله و تعاونی خود مالک تعریف شده اند که باید با همکاری اداره کل تعاون و شورای تامین مسکن با رصد کردن مشکلات و موانع موجود زمان تحویل به حداقل برسد که البته اداره راه و شهرسازی هم در انجام این مهم و مساعدت با دستگاه های مذکور،با تمام توان پای کار است.

مدیر کل راه و شهرسازی ابراز امیدواری کرد، صرف نظر از واحدهای فاقد متقاضی که از گردونه تعهد تحویل خارج می‌شوند، با برگزاری هر ماهه این نشست، و حل مشکلات بین تعاونی ها،شرکت های سازنده، خدمات زیربنایی و روبنایی، تلاش خواهیم کرد، تا پایان سال ۹۵ ، ۷ تا ۸ هزار واحد به متقاضیان خانه های مهر تحویل داده شود.

در این نشست مصوبات جلسه قبل با مشارکت همه اعضاء مرور و در خصوص آن تصمیم گیری شد.

نظر شما