به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۹ | ۹۸ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۹۶ | ۹۴ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۱۳ | ۷۴ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۱۶۵ | ۷۲ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۸۰ | ۷۸ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۸۷ | ۸۹ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۲۴۹ | ۹۱ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۱۶۸ | ۴۶ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۲۰ | ۶۹ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۵۰ | ۶۲ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۴ | ۹۴ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۱۸ | ۹۱ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۱۷ | ۷۴ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۸۳ | ۷۳ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۸ | ۸۰ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۲۹ | ۸۴ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۲۳۰ | ۸۴ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۱۵۱ | ۲۹ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۱۷ | ۸۱ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۴۲ | ۵۶ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۴۶ | ۸۳ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۱۹ | ۷۳ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۳۴ | ۸۹ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۵۸ | ۸۹ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۸ | ۶۹ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۲۵ | ۷۷ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۵۷ | ۱۰۵ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۶۵ | ۶۹ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۵۴ | ۷۶ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۸۳ | ۷۸ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۱۱ | ۹۳ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۲ | ۷۶ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۵۹ | ۸۲ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۴۰ | ۸۶ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۲۷ | ۷۴ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۹ | ۶۵ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۲۳ | ۶۳ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۳۳ | ۹۵ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۱۷ | ۹۴ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۱۹ | ۷۴ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۶۷ | ۸۰ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۷ | ۸۲ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۴۱ | ۸۰ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۱۴ | ۶۶ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۸۶ | ۸۴ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۱۵ | ۷۱ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۸۱ | ۹۳ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۱۴ | ۸۸ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۶۱ | ۹۲ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۲۸ | ۵۴ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۳۷ | ۵۸ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | روان | ۱۶ | ۶۶ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۱۰۷ | ۸۵ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۱۰۳ | ۹۴ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۱۵۷ | ۸۵ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۲۲۸ | ۸۸ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۲۰ | ۶۹ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۱۷ | ۸۸ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۲۳ | ۶۷ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۵۳ | ۹۲ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۱۷۸ | ۸۷ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۷۷ | ۹۰ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۸۰ | ۸۷ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۱۶۵ | ۹۱ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۰۱ | ۸۹ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۱۸۶ | ۹۶ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۱۲۵ | ۸۹ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۱۱۹ | ۸۶ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۷۰۸ | ۱۰۹ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۵۶۹ | ۱۲۱ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۵۳ | ۹۶ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۲ | ۷۴ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۲۲ | ۶۶ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۰ | ۰ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۱۵ | ۵۸ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۳۵ | ۴۸ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۶ | ۳۹ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۱۲ | ۴۴ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۳۴ | ۹۳ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۸۳ | ۹۲ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۳ | ۶۳ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۱۱۹ | ۷۵ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۸۷ | ۸۱ |
نظر شما