به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۲۰ | ۹۶ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۱۷۱ | ۹۳ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۴۳ | ۷۳ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۱۷۰ | ۷۰ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۶۹ | ۷۸ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۶۲ | ۹۳ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۵۳۵ | ۸۵ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۲۸۱ | ۴۲ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۲۳ | ۷۴ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۵۳ | ۶۶ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۳ | ۱۰۲ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۲۱۹ | ۹۴ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۰۹ | ۷۱ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۷۸ | ۷۰ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۳۸ | ۸۱ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۴۲ | ۸۵ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۵۰۲ | ۷۵ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۱۸ | ۲۹ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۳۱ | ۷۵ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۵۱ | ۵۸ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۶۱ | ۸۱ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۴۶ | ۷۸ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۰۵ | ۸۳ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۴۷ | ۷۴ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۸ | ۶۱ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۱۸ | ۷۴ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۳۷ | ۱۰۶ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۲۷ | ۶۹ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۵۵ | ۷۵ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۶۰ | ۷۶ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۱۸۴ | ۹۱ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۲۲ | ۷۵ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۵۷ | ۸۴ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۷ | ۷۹ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۳۸ | ۷۴ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۴ | ۶۲ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۱۲۶ | ۶۳ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۶۰ | ۹۱ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۱۰۰ | ۹۶ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | نیمه سنگین | ۹۱ | ۶۹ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۲۴۸ | ۹۰ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۲۳ | ۸۵ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۴۳ | ۹۳ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۸۵ | ۶۷ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۴۳۰ | ۸۵ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۳۶ | ۷۲ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۲۱ | ۸۸ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۱۱۰ | ۹۸ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۳۲۴ | ۱۰۵ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۲۷ | ۵۷ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۴۲ | ۵۹ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | روان | ۵۰ | ۶۰ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۴۹ | ۸۷ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۴۴۲ | ۸۰ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۲۸ | ۷۷ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۲۳۷ | ۸۷ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۶۴ | ۶۵ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۳۷ | ۸۱ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۵۶ | ۷۷ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۹۰ | ۸۵ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۱۸۸ | ۸۷ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۴۶ | ۹۳ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۸۰ | ۸۷ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۳۷۲ | ۸۹ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۰۱ | ۸۹ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۳۲۶ | ۹۲ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۱۶۸ | ۸۹ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۲۷ | ۸۹ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۹۶۶ | ۱۱۰ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۲۹۴ | ۱۱۱ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۸۳ | ۹۵ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۱۵ | ۸۴ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۲۶ | ۵۲ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۰ | ۰ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۵۱ | ۵۱ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۴۱ | ۴۵ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۱۹ | ۳۹ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۷ | ۳۵ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۱۲۱ | ۹۸ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۶۴ | ۸۸ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۳۹ | ۵۷ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۱۴ | ۷۳ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۳۱۶ | ۸۷ |
نظر شما