شناسهٔ خبر: 25203 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

با حضور مظاهریان و شکرچی‌زاده صورت گرفت:

دیدار صمیمی وزیر راه و شهرسازی با علی اکبر معین‌فر/ اهدای کتاب سلام بر ایران‌شهر به بنیانگذار شتاب‌نگاری ایران

دیدار وزیر راه و شهرسازی به همراه معاونان خود در حوزه‌های مسکن و ساختمان و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از نخستین وزیر نفت پس از پیروزی انقلاب اسلامی و بنیانگذار شتاب‌نگاری در ایران دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به همراه حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان و محمد شکرچی‌زاده رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به منزل علی‌اکبر معین‌فر، نخستین وزیر نفت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی رفت و با وی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که نزدیک به یک ساعت به طول انجامید وزیر راه و شهرسازی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آقای معین‌فر برای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ایران، کتاب اندیشه‌های ایران‌شهر را که نوروز امسال (۹۵) منتشر شد به وی اهدا کرد.

وزیر راه و شهرسازی در طی این دیدار با اشاره به اینکه شرایط ایران در حال حاضر شرایط دشواری است توضیحاتی در باره وضعیت حوزه‌های حمل و نقل و همچنین روند سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف ارائه کرد.

همچنین در این دیدار محمد شکرچی زاده رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی کتابی را که محصول گزارش‌های مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، سازمان زمین‌شناسی، پژوهشکده زلزله و شهرداری تهران برای شناسایی پهنه‌های گسلی تهران آماده شد به علی‌اکبر معین فر بنیانگذار شتاب‌نگاری در ایران اهدا کرد.

دکتر حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی نیز در این دیدار، نظر بنیانگذار شتاب نگاری در ایران را درباره سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور جویا شد که مهندس معین‌فر در پاسخ این سازمان را یکی از سازمان های پراهمیت خواند و توصیه کرد باید به اهداف تشکیل خود پایبند بماند و از منافع جامعه مهندسی و شهروندان به نحو شایسته‌ای دفاع کند. /

نظر شما