به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۲۴ | ۹۷ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۰۸ | ۸۹ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۵۹ | ۷۴ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۴۲ | ۶۴ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۸۳ | ۷۹ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۸۱ | ۹۱ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۷۵۱ | ۸۰ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۳۸۴ | ۴۴ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۸۲ | ۷۰ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۷۰ | ۶۳ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۲۰ | ۹۷ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۵۴ | ۹۱ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۹۵ | ۷۸ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۳۴ | ۶۹ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۹۳ | ۷۷ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۷۰ | ۸۵ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۵۹۷ | ۷۲ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۱۶ | ۲۷ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۴۳ | ۷۵ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۵۳ | ۵۹ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۷۱ | ۸۰ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۶۰ | ۷۵ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۴۸ | ۸۱ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۲۰ | ۸۲ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۶ | ۵۶ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۴۵ | ۶۷ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۴۴ | ۱۱۲ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۳۹ | ۶۸ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۵۷ | ۷۳ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۷۴ | ۷۹ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۴۹ | ۹۲ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۰ | ۷۸ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۴۵ | ۸۶ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۸ | ۸۴ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۴۱ | ۷۴ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۵ | ۵۴ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۴۳ | ۶۳ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۸۱ | ۸۷ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۳۰ | ۸۴ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۵۳ | ۷۵ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۶۳ | ۸۷ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۲۷ | ۸۴ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۳۸ | ۸۳ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۳۹ | ۶۵ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۳۱۸ | ۷۶ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۳۵ | ۷۶ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۳۲ | ۹۲ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۲۳ | ۹۷ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۳۷ | ۹۶ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۴۴ | ۵۲ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۴۰ | ۵۴ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | روان | ۵۰ | ۵۸ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۱۵ | ۸۶ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۴۰۰ | ۷۸ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۴۱۲ | ۷۶ |
۵۶ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۱۰۰ | ۶۸ |
۵۷ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۵۹ | ۸۵ |
۵۸ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۸۷ | ۷۳ |
۵۹ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۱۷ | ۹۰ |
۶۰ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۲۷ | ۸۸ |
۶۱ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۶۴ | ۹۳ |
۶۲ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۰۷ | ۷۴ |
۶۳ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۳۷ | ۸۹ |
۶۴ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۱۱ | ۷۳ |
۶۵ | تهران | قرچک - ري | روان | ۴۹۲ | ۸۹ |
۶۶ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۲۵۷ | ۹۲ |
۶۷ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۷۷ | ۸۴ |
۶۸ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۲۹۵ | ۱۰۰ |
۶۹ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۴۴۹ | ۸۳ |
۷۰ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۸۴ | ۱۰۲ |
۷۱ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۱ | ۵۹ |
۷۲ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۴۳ | ۶۶ |
۷۳ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۸ | ۶۷ |
۷۴ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۵۲ | ۵۹ |
۷۵ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۱۷ | ۴۸ |
۷۶ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۱۱ | ۴۳ |
۷۷ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۱۵ | ۴۷ |
۷۸ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۲۳ | ۱۰۱ |
۷۹ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۴۲ | ۱۰۱ |
۸۰ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۱۴ | ۶۳ |
۸۱ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۲۵ | ۷۱ |
۸۲ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۹۱ | ۸۶ |
نظر شما