به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۱۹ | ۹۶ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۲۶ | ۹۱ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۸۰ | ۷۳ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۴۴ | ۶۴ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۹۴ | ۷۵ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۷۷ | ۹۲ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۵۶۶ | ۸۱ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۴۳۰ | ۴۲ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۶۳ | ۷۴ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۷۱ | ۶۲ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۳۵ | ۹۳ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۲۳۹ | ۹۲ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۸۲ | ۷۶ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۸۴ | ۷۰ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۰۸ | ۷۸ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۹۴ | ۸۴ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۷۲۸ | ۶۸ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۴۱ | ۲۷ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | سنگین | ۴۹ | ۴۱ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۵۹ | ۶۱ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۲۱۳ | ۸۱ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۷۴ | ۷۴ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۹۴ | ۸۲ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۵۸ | ۷۹ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۶ | ۶۱ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۳۸ | ۷۰ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۶۱ | ۱۱۲ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۵۹ | ۶۸ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۴۸ | ۶۸ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۱۰۱ | ۷۹ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۴۱ | ۹۲ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۳۰ | ۷۵ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۷۵ | ۸۲ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۵۴ | ۹۱ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۴۰۶ | ۷۳ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۷ | ۶۱ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۷۶ | ۶۳ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۳۴ | ۸۴ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۷۴ | ۹۳ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | نیمه سنگین | ۸۳ | ۶۴ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۲۱۶ | ۸۷ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۹ | ۸۷ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۸۵ | ۸۱ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۳۴ | ۶۵ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۳۵۲ | ۸۳ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۴۶ | ۸۰ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۴۲ | ۹۱ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۵۶ | ۹۷ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۷۵ | ۹۸ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۲۹ | ۶۲ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۳۷ | ۵۶ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | نیمه سنگین | ۶۵ | ۵۳ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۰۵ | ۸۸ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | نیمه سنگین | ۸۲۰ | ۷۲ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۴۰۲ | ۷۷ |
۵۶ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۷۲ | ۶۶ |
۵۷ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۴۸ | ۷۷ |
۵۸ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۷۸ | ۶۹ |
۵۹ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۴۸ | ۹۰ |
۶۰ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۴۵۴ | ۸۶ |
۶۱ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۴۹ | ۹۰ |
۶۲ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۸۰ | ۷۵ |
۶۳ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۶۳ | ۸۸ |
۶۴ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۰۳ | ۸۳ |
۶۵ | تهران | قرچک - ري | روان | ۲۷۲ | ۹۲ |
۶۶ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۱۸۹ | ۹۰ |
۶۷ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۴۲۲ | ۸۷ |
۶۸ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۷۹۳ | ۹۳ |
۶۹ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۶۶۴ | ۹۴ |
۷۰ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۲۸ | ۱۰۳ |
۷۱ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۹ | ۶ |
۷۲ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۲۶ | ۵۳ |
۷۳ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۳۳ | ۶۹ |
۷۴ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۷۹ | ۵۲ |
۷۵ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۵۲ | ۴۹ |
۷۶ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۴۴ | ۴۲ |
۷۷ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۱۲ | ۴۹ |
۷۸ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۴۴ | ۹۴ |
۷۹ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۹۲ | ۸۷ |
۸۰ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۳۱ | ۶۱ |
۸۱ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۳۰۷ | ۷۳ |
۸۲ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۳۱۱ | ۸۵ |
نظر شما