به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۳۱ | ۹۸ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۱۸۱ | ۸۸ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۰۹ | ۸۱ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۱۸۹ | ۷۴ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۰۴ | ۸۰ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۹۲ | ۸۷ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۲۵۳ | ۹۱ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۲۹۷ | ۴۲ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۲۱۸ | ۶۵ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۸۹ | ۶۱ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۲۵ | ۸۸ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۵۴ | ۹۴ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۱۷ | ۸۷ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۱۳۳ | ۷۶ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۴۳ | ۸۲ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۳۴ | ۸۶ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۲۷۲ | ۸۴ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۱۹۷ | ۲۸ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۱۳ | ۸۳ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۵۷ | ۵۳ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۵۹ | ۸۳ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۲۰ | ۷۴ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۷۴ | ۸۱ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۵۸ | ۸۹ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۷ | ۶۴ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۶۸ | ۷۴ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۶۱ | ۱۰۴ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۶۵ | ۶۹ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۸۹ | ۷۵ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۶۷ | ۱۰۲ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۳۰۶ | ۹۳ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۲۰ | ۶۹ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۶۹ | ۸۶ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۵۹ | ۸۵ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۹۴ | ۷۲ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۴۰ | ۵۹ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۳۵ | ۶۹ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۴۰ | ۹۱ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۱۹ | ۸۱ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۲۱ | ۷۲ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۷۷ | ۸۶ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱۶ | ۸۱ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۳۳ | ۸۲ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۲۶ | ۶۶ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۱۲۷ | ۷۰ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۳۸ | ۸۳ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۳۷ | ۹۳ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۳۲ | ۱۰۱ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۱۸ | ۹۳ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۴۷ | ۴۹ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۶۵ | ۵۶ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | روان | ۱۹ | ۶۴ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۱۰۶ | ۸۷ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۴۸ | ۸۶ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۶۶ | ۸۷ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۲۹۶ | ۹۱ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۲۴ | ۶۸ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۱۶ | ۸۹ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۳۴ | ۸۰ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۵۲ | ۹۵ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۲۱۰ | ۹۰ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۸۷ | ۹۰ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۵۶ | ۸۳ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۱۸۲ | ۹۲ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۴۵ | ۸۶ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۲۳۳ | ۹۷ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۱۲۱ | ۹۵ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۱۲۵ | ۸۹ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۹۱۱ | ۱۰۴ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۶۷۶ | ۱۲۱ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۳۸ | ۹۷ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۱۱ | ۸۰ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۱ | ۵۶ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۸ | ۶۴ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۲۱ | ۵۶ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۳۸ | ۴۴ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۹ | ۴۷ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۱۸ | ۴۵ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۴۷ | ۹۰ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۸۶ | ۹۰ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۱۲ | ۵۴ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۱۹۷ | ۷۲ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۱۰ | ۸۶ |
نظر شما