شناسهٔ خبر: 26860 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رییس اداره نظارت بر راه‌های روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین خبر داد:

انجام ۵۰ کیلومتر عملیات راهسازی و بهسازی راه روستایی با اعتبار ۱۳۰ میلیارد ریال

جعفر قزوینیان رییس اداره نظارت بر راه‌های روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین از افتتاح بیش از ۱۲ پروژه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، حسین رحمانی با اعلام این خبر گفت: در سال‌های گذشته با وجود همه تنگناهای مالی با استفاده از توان بخش خصوصی و اختصاص قیر رایگان اقدامات گسترده‌ای در حوزه راه‌های روستایی صورت گرفته است.

وی با ارایه گزارشی از اقدامات انجام شده در این حوزه در ادامه افزود: زیرسازی و اجرای آسفالت راه روستایی موشقین در شهرستان قزوین به طول ۷ کیلومتر با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال یکی از این طرح‌هاست.

رحمانی همچنین عنوان کرد: انجام عملیات راهسازی راه روستایی سنگاوین به طول حدود ۵ کیلومتر با هزینه کرد ۹ میلیارد ریال و راهسازی راه روستایی قره آقاج با اعتبار ۱۶میلیارد ریال نیز در شهرستان آوج به انجام رسیده که در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.

رحمانی تصریح کرد: از دیگر پروژه‌های آماده افتتاح، لکه گیری و اجرای روکش آسفالت راه روستایی بهرام آباد به طول ۱۰ کیلومتر با هزینه‌ای بیش از ۲۵ میلیارد ریال در شهرستان قزوین است.

رییس اداره نظارت بر راه‌های روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان بیان کرد: در مجموع عملیات زیرسازی، بهسازی، لکه گیری و اجرای روکش آسفالت در شهرستان‌های قزوین، بویین زهرا و آوج به طول ۵۰ کیلومتر انجام و جهت بهره برداری به مناسبت هفته دولت آماده شده است.

رحمانی با اشاره به اینکه برای اجرای این پروژه‌ها اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال صرف شده یادآور شد: با وجود همه اقدامات گسترده‌ای که در حوزه ساخت و بهسازی راه‌های روستایی استان صورت گرفته، بدون تردید با تخصیص اعتبارات کافی و به موقع می‌توان نیازهای بیشتری را در این حوزه برطرف کرد.

نظر شما