شناسهٔ خبر: 27300 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

مدیر عامل شهر جدید پرند اعلام کرد:

جلوگیری از پرداخت هرگونه هزینه نقل و انتقالات به دلالان بازار مسکن پرند/ برای خرید مسکن فقط به کارگزاری‌ها مراجعه شود

علی اکبر طاهری مدیر عامل شهر جدید پرند گفت: مردم برای نقل و انتقالات مسکن مهر پرند هیچگونه هزینه ای به دلالان بازار مسکن ندهند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از خبرگزاری صدا  و سیما علی اکبرطاهری در گفتگویی خبری اعلام کرد: برخی از سودجویان بازار مسکن از نداشتن آگاهی مردم در نقل و انتقالات مسکن مهر سو استفاده می کنند و از آنها پول دریافت می کنند.

وی تصریح کرد: در یکسال گذشته ما در شهر جدید پرند ،کارگزاری درخصوص نقل و انتقالات مسکن مهر و مشکلات مردم ایجاد کردیم تا مردم بتوانند بدون هیچگونه مشکلی اقدام به داد و ستد کنند.

طاهری در خصوص نقل و انتقالات در فروش مسکن مهر گفت: ما کارگزاری در خود مسکن مهر پرند از یکسال گذشته راه انداختیم و امروز هزار واحد به شکل نقل و انتقالات به صورت قطعی انجام شده است.

وی افزود: به مردم توصیه می کنم فقط به کارگزاری ها مراجعه کنند زیرا استعلام فقط از طریق کارکنان انجام می شود و سند در شرکت عمران شهرهای جدید ثبت می شود.

طاهری تاکید کرد: زمان نقل و انتقالات بسیار کوتاه و کمتر از نصف روز است و هیچ هزینه ای ندارد.

مدیرعامل شهر جدید پرند با اشاره به ۴ خطه کردن قطار حومه گفت: مترو پرند به شهرداری تهران واگذار شده و اکنون مترو از شهر آفتاب به فرودگاه امام شروع به ساخت کرده و ما آماده هستیم از منابع داخلی شرکت که از اراضی زمین ما است پرداخت کنیم تا مشکلاتی که در مسیر فرودگاه امام (ره) به شهر پرند است مرتفع شود.

وی افزود: علاوه بر مترو ، قطار حومه ای شهر تهران هم در شهر پرند وجود دارد که از ایستگاه راه آهن تهران به اسلامشهر و شهر پرند می رسد که وزیر راه و شهرسازی دستور داد ۴ خطه شود و ۵۰ درصد هزینه را شرکت عمران پرند پرداخت کند.

طاهری درباره واحدهای فاقد متقاضی نیز گفت: ما ۷ هزار واحد متقاضی با پیشرفت ۳۰ درصد به بالا داشتیم که با اعلام فراخوان و حذف شرط برای دریافت واحدها ، ۱۰ هزار نفر مراجعه کردند و در حال پالایش هستیم./

برچسب‌ها:

نظر شما