شناسهٔ خبر: 28796 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد:

انجام خدمات مسکن مهر پردیس با اعتبار دولتی/ تجدیدنظر در دستورالعمل مسکن مهر پردیس/ متقاضیان مسکن مهر پردیس باید آورده خود را تکمیل کنند

محسن نریمان مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از تصمیم برای تجدیدنظر در دستورالعمل سوم طرح مسکن مهر پردیس خبرداد و گفت: در صورت تصویب، خدمات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر پردیس با اعتباردولتی ساخته می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محسن نریمان، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید  عنوان کرد: هم اکنون در حال مذاکره و برگزاری جلسات به نفع مشتریان مسکن مهر هستیم و به همین منظور جلسات متعدد و کمیته‌های مختلفی درحال برگزاری است و در تلاش هستیم با بازنگری در این دستورالعمل، خدمات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر پردیس را با اعتبار دولتی انجام دهیم.

وی عنوان کرد: متقاضیان مسکن مهر پردیس باید سهم و آورده خود را تکمیل کنند و شرکت عمران شهر جدید پردیس دربرخی موارد با مشتریانی مواجه می‌شود که حتی درزمان تحویل واحد مسکونی هم آورده خود را تکمیل نکرده اند و آورده آنهاکمتر از ۴۰ میلیون تومان است.

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهارکرد: حدود ۴۵۰۰ واحد مسکونی در محله ایرنشهر آماده شده است اما بسیاری از متقاضیان هنوز واحدهای خود را تحویل نگرفته‌اند و تعدادی هم هنوز تعهدات خود را به صورت کامل انجام نداده‌اند.

نریمان به مهر گفت: یکی از دلایل عدم پرداخت سهم و آورده متقاضی به این موضوع بازمی‌گردد که بعضی از قراردادها در اختیار بنگاه های مشاور املاک قراردارد، در واقع برخی متقاضیان مسکن مهر پردیس، مشتری واقعی نبوده بلکه واسطه ودلال هستند.

وی ادامه داد: براساس گزارش ارائه شده به وزیر قرار است برای متقاضیان اصلی مسکن مهر، اقداماتی صورت گیرد و هر چه زودتر تصمیماتی دراین زمینه اجرایی شود.

نظر شما