شناسهٔ خبر: 28966 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

فرونشست سطحی زمین تونل مترو قیام

نشست زمین سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: تونل مترو قیام ریزش نکرده و اکنون اقدامات ایمنی به منظور جلوگیری از ریزش احتمالی تونل در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از میزان، سید جلال ملکی گفت: در مجاورت مترو میدان قیام شاهد فرونشست سطحی زمین هستیم.

وی افزود: به منظور جلوگیری از هر گونه خطراحتمالی برای شهروندان، محدوده تونل مترو و مجاورت آن بسته شده و اکنون نیروهای سازمان آتش نشانی در محل حاضر هستند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با تاکید بر اینکه هیچ گونه ریزش تونل در مترو پایتخت گزارش نشده است خاطر نشان کرد: فرو نشست محدود زمین در مجاورت تونل مترو بوده و ارتباطی با مترو ندارد.

ملکی از آغاز اقدامات به منظور بازگشایی مجدد محدوده میدان قیام خبر داد و تصریح کرد: محدوده ای که اکنون بسته شده فضایی در حدود ۲۰ تا ۳۰ متر مربع است اما به این خاطر که دسته های عزاداری از این محل تردد می‌کنند قرار است طی ساعات آتی این فضای محدود نیز بازگشایی شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی اذعان کرد: به منظور جلوگیری از هر گونه حوادث احتمالی بخشی از میدان قیام اکنون بسته است اما این محدوده ارتباطی با کارگاه مترو ندارد.

نظر شما