شناسهٔ خبر: 29026 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

علی رستمی خبر داد:

تکمیل ساخت و سازها در فرودگاه مهرآباد تا دو ماه آینده/ چهره جدید فرودگاه مهرآباد در نوروز ۹۶

علی رستمی مدیرکل فرودگاه‌ بین‌المللی مهرآباد بابیان اینکه درحال حاضر کارگاه‌های عمرانی مقابل ترمینال ۱ و ۲ و ایستگاه مترو مهرآباد برپا هستند، گفت: پروژه‌های اطراف این فرودگاه رو به اتمام هستند و تا دو ماه آینده همه آن‌ها جمع‌آوری‌شده و به‌زودی مسافران نمای دیگری از فرودگاه مهرآباد‌ را مشاهده خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی،علی رستمی مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد گفته است: مناقصه و روند اداری بسیاری از پروژه‌های فرودگاه مهرآباد در نیمه دوم امسال تعیین تکلیف شده و به پایان می‌رسند. بنابراین، سرعت اجرای این پروژه‌ها افزایش‌یافته و عمده آن‌ها در حال اتمام هستند.

وی ادامه داد: هم‌اکنون کارگاه‌هایی در محوطه فرودگاه مهرآباد برپاست که ظرف دو ماه آینده جمع‌آوری‌شده و محل استقرار فعلی آن‌ها فضای سبز خواهد شد.

مدیرکل فرودگاه مهرآباد بابیان اینکه همواره به مسافران این فرودگاه قول داده‌ایم که در نوروز ۹۶ فرودگاه متفاوتی را خواهند دید، عنوان کرد: برخی از این پروژه‌های در حال اجرا به زمان نیاز داشتند و به‌تدریج روند آن‌ها پیشرفت کرده است. درواقع، هر چه به زمان پایان سال و نوروز نزدیک می‌شویم، سرعت اتمام این پروژه‌ها افزایش می‌یابد.

وی درباره بهسازی باند ۲۹ راست فرودگاه مهرآباد تصریح کرد: پیمانکار و کارگران مشغول به بهسازی باند این فرودگاه هستند و بر اساس برنامه‌ زمان‌بندی‌شده ظرف دو ماه آینده این بهسازی به پایان می‌رسد.

در حقیقت بهره‌برداری از این باند نیز یکی دیگر از پروژه‌هایی است که درروند ارائه خدمات مسافری به مسافران تأثیر بسزایی دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرفرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، بهسازی باند ۲۹ راست به طول ۴هزار و ۳۰ متر از سال گذشته شروع‌شده و بیش از ۶۵ میلیارد تومان هزینه‌ در برداشته است که توسط شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تأمین می‌شود.

نظر شما