شناسهٔ خبر: 29212 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خبر داد:

نشست زمین در محدوده چهار راه مولوی/ ایمن سازی محل توسط آتش‌نشانی

فرو نشست سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع یک مورد فرونشست سطحی در محدوده چهارراه مولوی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سید جلال ملکی جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در مورد فرونشست در محدوده چهارراه مولوی گفت: این حادثه ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه امروز به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند که با حضور آتش نشانان در محل حادثه در چهار راه مولوی مشخص شد محدوده ای از زمین در طول مسیر تونل دچار فرونشست شده که خوشبختانه آسفالت خیابان تخریب نشده بود و فقط بخشی از خیابان دفرمه شده و آسفالت آن از شکل طبیعی و اولیه اش خارج شده که این اتفاق نشان می دهد این حادثه به دلیل اتفاقات در لایه های زیرین زمین به وقوع پیوسته است.

ملکی گفت: نجات گران آتش نشانی بلافاصله محدوده ای که حادثه در آن به وقوع پیوسته بود را ایمن سازی کرده و با اطلاع حادثه به شهرداری منتظر اقدامات پیشگیرانه و حضور بیل مکانیکی برای تخریب بخش تخریب شده و آگاهی از اتفاقی که در زیر زمین رخ داده بود شدند.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به مهر گفت: در حال حاضر ماموران پلیس راهور در محل حاضر هستند و تردد با کندی در این محدوده در حال انجام است. /

نظر شما