شناسهٔ خبر: 31215 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

با صدور پیامی صورت گرفت؛

وزیر راه و شهرسازی جان‌باختن تعدادی از هموطنانمان در حادثه ریلی سمنان را تسلیت گفت

آخوندی امضا دكتر عباس آخوندی وزير راه و شهرسازی كشورمان در پی حادثه دلخراش برخورد دو رام قطار مسافری در محور ريلی سمنان- دامغان با صدور پيامی اين واقعه را به خانواده‌های داغدار و ملت ايران تسليت گفت.

متن پیام وزیر راه و شهرسازی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم                                                   

وقوع سانحه دلخراش برخورد دو قطار مسافربری در محور ریلی سمنان - دامغان که منجر به جان‌باختن و مصدوم شدن تعدادی از هموطنان عزیز شد، موجب تاسف و تأثر  شدید اینجانب، مسئولین وزارت راه و شهرسازی و مردم عزیز ایران شده است.

اینجانب ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار و آرزوی مغفرت الهی برای جان‌باختگان، برای مجروحان و آسیب‌دیدگان نیز از خداوندمنان شفای عاجل مسئلت دارم. همچنين به خانواده‌های داغدار كاركنان شركت راه‌آهن و همكاران اين شركت نيز تسليت می‌گويم.

همواره روزگار پر کشیدن جان عزیزان از خاک به افلاک، روانکاه و اندوهبار است، اما هنگامی که در تقدیری اين‌چنين، جان تابناک جمعی از زائران ثامن‌الحجج، چون کبوتران سبکبال به سوی معبود پر می‌گشاید، تحمل هجرانشان توانفرساتر می‌شود.

ضمن قدردانی از همه مسئولین محلی و جمعیت هلال‌‌احمر که از نخستین دقایق وقوع حادثه با تمام توان به یاری آسیب‌دیدگان شتافتند، از کمیته سوانح راه‌آهن خواستم تا هرچه سریعتر دلايل حادثه را بررسی و به اطلاع ملت شریف ایران برساند. همچنين به محض اطلاع از حادثه، با لغو سفر به تركمنستان کمیته دیگری را تشکیل دادم تا برای همراهی و یاری رساندن به آسیب‌دیدگان با تمام توان اقدام نمایند.

والسلام علی من‌التبع الهدی

عباس آخوندی؛ وزیر راه و شهرسازی

جمعه ۵ آذز  ۱۳۹۵

نظر شما