به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۶ | ۸۰ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۱۹۷ | ۸۹ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۸۱ | ۷۴ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۲۰ | ۶۶ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۸۸ | ۸۴ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۳۱ | ۷۰ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۶۹۶ | ۸۱ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۳۶۷ | ۴۵ |
۹ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۳۴ | ۸۵ |
۱۰ | تهران | امام زاده داوود - تهران | نامشخص | ||
۱۱ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۵۵ | ۷۱ |
۱۲ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۵۷ | ۶۴ |
۱۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۱۸۱ | ۶۹ |
۱۴ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۹ | ۹۰ |
۱۵ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۲۰۳ | ۹۵ |
۱۶ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۰۶ | ۸۳ |
۱۷ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۰۵ | ۷۴ |
۱۸ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۹۲ | ۸۵ |
۱۹ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۸۴ | ۶۳ |
۲۰ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۵۴ | ۷۰ |
۲۱ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۲۹ | ۲۷ |
۲۲ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۲۷ | ۸۲ |
۲۳ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۳۵ | ۶۰ |
۲۴ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۶۸ | ۸۲ |
۲۵ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۶۱ | ۷۲ |
۲۶ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۲۶ | ۸۷ |
۲۷ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۲۲ | ۸۶ |
۲۸ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۲۴ | ۸۰ |
۲۹ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۰ | ۶۳ |
۳۰ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۱۸ | ۷۴ |
۳۱ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۲۴ | ۱۰۹ |
۳۲ | تهران | آبعلي - سه راهي مشاء | روان | ۴۷ | ۶۴ |
۳۳ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | نامشخص | ||
۳۴ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۳۷ | ۹۳ |
۳۵ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۵ | ۷۸ |
۳۶ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۶۴ | ۹۱ |
۳۷ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۴۱ | ۸۴ |
۳۸ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۵۱ | ۸۷ |
۳۹ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۲۵۲ | ۸۰ |
۴۰ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۵ | ۶۳ |
۴۱ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۱۱ | ۹۱ |
۴۲ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۲ | ۹۲ |
۴۳ | تهران | سه راهي مشاء - آبعلي | روان | ۳۶ | ۶۷ |
۴۴ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | نامشخص | ||
۴۵ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۷۸ | ۹۱ |
۴۶ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۶ | ۸۴ |
۴۷ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۷۳ | ۹۳ |
۴۸ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۴۳ | ۷۸ |
۴۹ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۵۱ | ۸۲ |
۵۰ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۳۴ | ۸۴ |
۵۱ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۵۰ | ۷۷ |
۵۲ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۲۸ | ۹۰ |
۵۳ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۲۹ | ۹۴ |
۵۴ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۹۲ | ۹۴ |
۵۵ | تهران | تهران - فشم | روان | ۳۵ | ۵۹ |
۵۶ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۳۲ | ۵۸ |
۵۷ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۱۰ | ۳۹ |
۵۸ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۰ | ۰ |
۵۹ | تهران | فشم - تهران | روان | ۴۴ | ۶۱ |
۶۰ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۴۵ | ۵۳ |
۶۱ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۱۱ | ۴۴ |
۶۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۰ | ۰ |
۶۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | نامشخص | ||
۶۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | نامشخص | ||
۶۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | نیمه سنگین | ۴۸۶ | ۴۲ |
۶۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | نامشخص | ||
۶۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۷۶ | ۶۸ |
۶۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۸۵ | ۷۰ |
۶۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۷۶ | ۷۱ |
۷۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۶۳ | ۹۳ |
۷۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۲۷۷ | ۸۸ |
۷۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۶۵ | ۹۱ |
۷۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۲۴ | ۷۶ |
۷۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۳۵ | ۹۲ |
۷۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | نامشخص | ||
۷۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۳۳ | ۸۷ |
۷۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۴۵۷ | ۹۰ |
۷۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۳۳۰ | ۸۷ |
۷۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۱۵۷ | ۸۹ |
۸۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۱۱۹ | ۱۰۶ |
۸۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۴۵۷ | ۱۱۰ |
۸۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | نامشخص | ||
۸۳ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۶۶ | ۷۱ |
۸۴ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۳۶ | ۶۵ |
۸۵ | تهران | وهن آباد - جاده قديم قم | روان | ۴۸ | ۱۰۳ |
۸۶ | تهران | جاده قديم قم - وهن آباد | روان | ۱۴۷ | ۹۲ |
۸۷ | تهران | آدران - شهريار | نیمه سنگین | ۱۷۶ | ۴۲ |
۸۸ | تهران | شهريار - آدران | روان | ۱۳۰ | ۵۳ |
۸۹ | تهران | ملارد - صفادشت | نامشخص | ||
۹۰ | تهران | صفادشت - ملارد | نامشخص | ||
۹۱ | تهران | رباط کريم - شهريار | روان | ۷۱ | ۷۸ |
۹۲ | تهران | شهريار - رباط کريم | روان | ۹۲ | ۹۶ |
نظر شما