شناسهٔ خبر: 32780 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان زنجانرود خبر داد:

پاک‌سازی حوزه استحفاظی اتوبان زنجان – تبریز

علی یوسفی رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان زنجانرود از پاک‌سازی آزادراه زنجان – تبریز در حوزه استحفاظی استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، علی یوسفی رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان زنجانرود با اعلام این خبر افزود: پس از بارش‌های روزهای اخیر پاک‌سازی شانه راه، رفوژ میانی راه‌ها و شستشوی گاردیل‌ها از کیلومتر ۲۵ تا ۵۰ آزادراه زنجان – تبریز توسط اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای زنجانرود در حال انجام است.

 وی با اشاره به اینکه در زمان کثیف بودن علائم و نقوش راهنمایی انعکاس نور آن‌ها کم شده و بازتاب خوبی ندارند، گفت: به دنبال بارش‌های اخیر برف در این محور و تردد وسائط نقلیه در جاده‌ها، علائم و تابلوهای حاشیه این آزادراه گل‌آلود شده بود که توسط راهداران این اداره مورد شستشو و پاک‌سازی قرار گرفت.

وی افزود: عملیات راهداری در این آزادراه از اهمیت خاصی برخوردار است و ما در حوزه استحفاظی استان زنجان در تمام فصول سال جهت حفظ تردد ایمن و روان هم‌وطنان در این محور تمام تلاش خود را بکار می‌گیریم.

نظر شما