شناسهٔ خبر: 33880 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

نریمان اعلام کرد:

تأخیر در پرداخت مبلغ افزایشی تسهیلات مسکن مهر روند اجرایی پروژه‌ها را کند می‌کند/ پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی بالا در اولویت هستند

محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی با تأکید براینکه تأخیر در پرداخت مبلغ افزایشی تسهیلات مسکن مهر بر روند اجرایی پروژه‌ها تأثیر منفی دارد گفت: بانک مسکن باید هرچه سریعتر تسهیلات مربوط به طرح‌های اولویت دار مسکن مهر را پرداخت کند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید درباره نقش افزایش تسهیلات بانکی در تکمیل مسکن مهر پردیس، گفت: این اقدام کمک ویژه و مستقیمی به متقاضیانی است که در پرداخت آورده خود با مشکل مواجه بودند.

نریمان، اظهار داشت: با توجه به اینکه این مبلغ از محل تسهیلات بانکی پرداخت می‌شود، سریعتر به اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل واحدهای مسکن مهر می‌رسیم و تحویل واحدها با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

وی در گفت‌وگو با مهر ادامه داد: امیدواریم شرکت عمران شهرهای جدید با افزایش حجم تسهیلات از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان، تعهداتش را در کوتاهترین زمان ممکن عملیاتی کند.

به گفته معاون وزیر راه وشهرسازی، هماهنگی‌های لازم برای پرداخت تسهیلات میان شرکت عمران شهرهای جدید و بانک مسکن انجام شده و در این رایزنی‌ها، طرح‌های اولویت دار مسکن مهر مشخص شده است و پروژه‌هایی که پیشرفت فیزیکی بالاتری دارند در اولویت قرار گرفتند.

نریمان بیان کرد: پرداخت تسهیلات بانکی باید از دو هفته پیش آغاز می‌شد و تاخیر در روند پرداخت تسهیلات در اجرای تعهدات شرکت عمران شهرهای جدید اثری منفی دارد و بانک مسکن باید هرچه سریعتر تسهیلات مربوط به طرح‌های اولویت دار مسکن مهر را پرداخت کند./

نظر شما