شناسهٔ خبر: 33935 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

به ریاست وزیر راه و شهرسازی برگزار می‌شود

برگزاری چهارمین همایش ملی فن آوری نوین صنعت ساختمان در مشهد/ جزئیات محورها، شورای سیاستگذاری، شورای راهبردی و شورای علمی همایش

پوستر چهارمین همایش ملی فن‌آوری نوین صنعت ساختمان به همت وزارت راه و شهرسازی و به ریاست وزیر راه و شهرسازی، ۲۴ و ۲۵ بهمن‌ماه سال جاری در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، چهارمین همایش ملی فن‌آوری نوین ساختمان تحت‌عنوان توسعه پایدار و فن‌آوری‌های ساختمانی، ۲۴ و ۲۵ بهمن‌ماه سال جاری در مرکز استان خراسان‌رضوی، مشهد با هدف رشد توسعه کشور در صنعت ساختمان، توجه به نقش اقدامات تحقیقاتی و پژوهشی در ریشه‌یابی و ریشه‌شناسی مشکلات صنعت ساخت و تاثیر ارایه راهکاری اجرایی مبتنی بر یافته‌های علمی در توسعه اقتصاد و شکوفایی عملی کشور به همت وزارت راه و شهرسازی برگزار می‌شود.

ریاست همایش را عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی برعهده دارد. شورای سیاستگذاری همایش نیز متشکل از حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، محمد شکرچی‌زاده رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، محمد مقدوری معاون عمرانی استانداری خراسان‌رضوی و محمدرضا اخوان‌عبداللهیان مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌رضوی هستند.

محمدجواد عرفانیان‌جم دبیر علمی همایش، احمد اسدی نماینده مدیرکل راه وشهرسازی در همایش، محمدرضا مهردوست مدیراجرایی همایش و مهدی سالیانی عضو شورای راهبردی چهارمین همایش ملی فن‌آوری نوین ساختمان هستند.

شورای علمی چهارمین همایش ملی فن آوری‌های نوین صنعت ساختمان را نیز در حوزه معماری شاهین حیدری رئیس دانشکده معماری دانشگاه تهران، در حوزه شهرسازی محمدسعید ایزدی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، در حوزه مقررات ملی ساختمان سعید بختیاری و در حوزه تحقیق و توسعه گاز ایمان پیش‌بین برعهده دارند.

محورهای چهارمین همایش ملی فن‌آوری نوین صنعت ساختمان شاملِ قوانین، سیاست‌ها و راهبردها، منابع انرژی و مدیریت مصرف، سیستم‌های الکتریکال، سیستم‌های مکانیکال، هوشمندسازی ساختمان، اقتصاد و توسعه و شهر پایدار است.

گفتنی است، پیش‌تر قرار بود این همایش ۴ و ۵ بهمن ماه در مشهد برگزار شود که به دلیل همزمانی با برگزاری سلسله برنامه‌های مشهد پایتخت فرهنگ اسلامی به ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه موکول شد. /

 

نظر شما