شناسهٔ خبر: 34078 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

بهره برداری از روکش آسفالت محور ملایر- خنداب

بازدید همزمان با نخستین روز از آغاز دهه مبارک فجر، پروژه روکش آسفالت محور ملایر – خنداب با حضور معاون اقتصادی و منابع انسانی استاندارهمدان، فرماندار شهرستان ملایرو سایر مسئولین ذیربط به بهره‌ ‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان همدان، حبیب نادیان رفیع، مدیر ساخت و توسعه راه‌های این اداره کل در حاشیه این افتتاحیه عنوان کرد: این پروژه با هدف افزایش رضایت مندی مردم عزیز منطقه، افزایش ایمنی، تسهیل در عبور و مرور و ارتقای کیفیت و جلوگیری از تخریب  قشر رویه راه انجام شد.

مدیر ساخت و توسعه راههای اداره کل در رابطه با جزئیات پروژه گفت: عملیات روکش آسفالت در این محور  به طول ۹.۵ کیلومتر به اتمام رسید و مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی عنوان کرد: برای اتمام این پروژه اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

همچنین همزمان با افتتاح این پروژه ، ۶ پروژه دیگر به صورت نمادین افتتاح و یا کلنگ زنی شد.

مهندس نادیان یادآورشد: پروژه های راه روستایی مالیچه- سراب به طول ۴۰۰۰ متر ، راه روستایی گوجک به طول ۲۱۸۲ متر، راه روستایی چشمه پهن به طول ۲۳۵۰ متر جمعا با اعتباری بالغ بر ۱۳۸۷۶ میلیون ریال کلنگ زنی شدند.

وی ادامه داد: همچنین پروژه روکش آسفالت راه روستایی جریا- بابا کمال به طول ۳.۳ کیلومتر، اجرای روکش حفاظتی محور ملایر- توره به طول  ۱.۳کیلومتر ودیوار حائل مسکن مهر شهرستان ملایر با ارتفاع هفت متر و جمعا با اعتباری بالغ بر ۱۶۴۰۵ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

نظر شما