شناسهٔ خبر: 34143 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

عارف در جمع‌ خبرنگاران؛

عذرخواهی از مردم اصل مهمی است که شهرداری تهران به آن نپرداخت/ برخی بزرگتر از آن هستند که عذرخواهی کنند

محمدرضا عارف رئیس مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه گویا برخی بزرگتر از آن هستند که عذرخواهی کنند، گفت: عذرخواهی از مردم در گزارش شهردار تهران درباره حادثه پلاسکو فراموش شده بود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، رئیس مجمع نمایندگان استان تهران با انتقاد از گزارش شهردار تهران درصحن علنی، گفت: عذرخواهی از مردم اصل مهمی بود که در گزارش حادثه پلاسکو شهرداری تهران به آن پرداخته نشد.

محمدرضا عارف در حاشیه نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۳ بهمن) مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در توضیح گزارش شهردار تهران در صحن علنی پیرامون حادثه پلاسکو، گفت: مسئولان باید از مردم عذرخواهی کنند، عذرخواهی اصل مهمی است که متاسفانه هنوز در برنامه‌های ما به آن پرداخته نمی‌شود.

به گزارش خانه ملت، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عذرخواهی یکی از بندهای گزارش مجمع نمایندگان تهران بود، تصریح کرد: عذرخواهی از مردم که همراهی خوبی در ساماندهی این حادثه داشتند در گزارش شهردار تهران مطرح نشد.

رئیس مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه گویا برخی بزرگتر از آن هستند که عذرخواهی کنند، گفت: از ابتدای وقوع حادثه پلاسکو تاکید شد تا با نگاه سیاسی به این موضوع پرداخته نشود و هم اکنون هم با توجه به مشکلات مطرح و گزارش‌ شهردار تهران که در صحن اعلام شد بهترین کار سکوت است که باید پیشه خود قرار دهیم.

نظر شما