شناسهٔ خبر: 34160 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

افتتاح دو پروژه راه روستایی در شهرستان چرام/ انتصاب رئیس راه و شهرسازی دنا

افتتاح مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد از افتتاح دو کیلومتر راه روستایی شراب گرو و ۲.۵ کیلومتر راه روستایی بید انجیر از توابع شهرستان چرام خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد، دردومین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان چرام  دو پروژه راه روستایی با حضورمعاون عمرانی استاندارو جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

محمد راستا، مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این مراسم گفت: بهسازی وآسفالت راه روستایی شراب گروبا  اعتبار سه میلیاردو ۴۰۰میلیون ریال از محل اعتبارات استانی از توابع شهرستان چرام در دومین روز دهه فجر به بهره برداری رسید.

راستا افزود: با بهربرداری از این راه روستایی ۴۰ خانوار از نعمت راه ارتباطی مناسب برخوردار خواهند شد.

وی در ادامه به بهره برداری ازپروژه دوم به طول  ۲.۵ اشاره کرد و گفت: بهسازی و آسفالت راه روستایی بید انجیر به طول۲.۵  کیلومتر، از دیگر پروژه‌های افتتاحی شهرستان چرام است.

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه بهسازی و آسفالت راه روستایی بید انجیر با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ۲۰۰ میلیون ریال  انجام شده، افزود: شش روستا از این مسیر به طول ۲.۵ کیلومتربهرمند خواهند شد.

روستاهای بید انجیر و شراب گرو به ترتیب در فاصله ۶۵ و۴۵  کیلومتری از مرکز شهرستان واقع هستند.

رئیس راه و شهرسازی دنا منصوب شد

خبر دیگر از کهگیلویه و بویراحمد اینکه با حکم مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه وبویراحمد، رئیس راه و شهرسازی شهرستان دنا منصوب شد.

محمدعلی علیمردانی طی حکمی مهدی مرادیان را به سمت رئیس راه و شهرسازی شهرستان دنا منصوب کرد.

مرادیان دارای مدرک مهندسی معماری است و سوابقی چون، کارشناس مسئول گروه نظام مهندسی و رئیس اداره معماری و طراحی شهری را در کارنامه خود دارد.

 

نظر شما