شناسهٔ خبر: 34634 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

انتصاب در سازمان بنادر و دریانوردی

ساختمان سازمان بنادر و دریانوردی با حکمی از سوی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، جبار جلیلیان به عنوان مدیرکل جدید منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بنادر منصوب و جایگزین چنگیز جوادپور شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از مانا با حکمی از سوی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، جبار جلیلیان به عنوان مدیرکل جدید منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بنادر منصوب و جایگزین چنگیز جواد پور شد.

جبار جلیلیان در مراسم تودیع و معارفه با بیان اینکه اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی یکی از مهم ترین بخش های سازمان بنادر محسوب می شود، گفت: سطح خدمات و برنامه های توسعه ای اداره کل منابع انسانی متوجه آحاد نیروی انسانی فعال در خانواده بزرگ سازمان بنادر و دریانوردی می شود و هرگونه کوتاهی و یا قصور در این بخش قطعاً بر سایر بخش های عملیاتی و در نتیجه عملکرد این سازمان نیز موثر خواهد بود.

 وی با بیان اینکه به لحاظ استراتژیک بودن بخش منابع انسانی، لازم است برنامه ارتقاء این اداره کل مداوم باشد، تأکید کرد: هر کجا رفتم با برنامه بودم و برنامه ها را برای ارائه خدمات ماندگار طراحی می کنم.
این مقام مسئول در سازمان بنادر با اعلام اینکه باید با آینده نگری کار کرد، افزود: باید هوشمند بود؛ چرا که تنها با آینده نگری است که می توان تغییرات اثرگذار و پایدار ایجاد کرد.

شایان ذکراست، پیش تر جلیلیان ریاست صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی را عهده دار بود.

نظر شما