شناسهٔ خبر: 34780 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس اداره راه و شهرسازی بندرترکمن خبر داد:

بهره‌برداری از آسفالت راه روستایی محمدآباد استان گلستان/کلنگ‌زنی آسفالت راه روستایی در گمیشان

پرویز مهمان‌دوست رئیس اداره راه و شهرسازی بندرترکمن از بهره‌برداری آسفالت راه روستای محمدآباد با اعتبار پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال با حضور مسئولان ارشد استان و مدیران محلی و اهالی روستا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، پرویز مهمان‌دوست در گفت‌وگویی خبری گفت: روستای محمدآباد با جمعیتی بالغ بر ۶۵ خانوار تنها روستای بالای ۵۰ خانوار این شهرستان بوده که راه روستایی مناسب نداشته و با آسفالت این محور اهالی روستا از یک راه آسفالته مناسب روستایی برخوردار شدند.

وی افزود: احداث این راه ضمن ایجاد رضایت‌مندی بسیار بالایی در بین مردم و مسئولان محلی، زمینه‌ساز توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی روستا خواهد بود.

رئیس اداره راه و شهرسازی بندرترکمن همچنین از شروع آسفالت راه روستایی سیمین شهر به بندبصیرآباد در گمیشان به طول ۳/۱ کیلومتر با حضور فرماندار و مسئولان محلی و ائمه جمعه خبر داد.

به گفته مهمان‌دوست، با احداث این محور ضمن کوتاه شدن مسیر ارتباطی اهالی بصیرآباد- بند بصیرآباد و خواجه نفس به شهر سیمین شهر از نگاه استراتژیک و پدافند غیرعامل محوری جایگزین برای راه ارتباطی فعلی سیمین شهر- خواجه نفس خواهد بود.

شهرستان بندرترکمن بیش از ۱۱۵ کیلومتر راه دارد که نیمی از آن روستایی است.

نظر شما