شناسهٔ خبر: 35306 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

طاهری خبر داد:

تکمیل سایت مسکن مهر پرند تا پایان دولت/ فراخوان ثبت‌نام ۷۵۰۰ مسکن مهر بدون متقاضی

علی اکبر طاهری مدیرعامل شرکت عمران پرند با اعلام این‌که هیچ افزایش قیمتی در مسکن مهر نداریم، گفت: در پرند ۷۵۰۰مسکن مهر بدون متقاضی داریم،‌ از شهروندانی که تمایل دارند دعوت می‌شود برای ثبت‌نام این واحدها به کارگزاری عمران پرند مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از تسنیم، سیدعلی‌اکبر طاهری  اظهار کرد: افزایش وام مسکن مهر از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان شامل کسانی می‌شود که کارت قسط واحد خود را تحویل نگرفته اند.

وی با اشاره به این‌که در این مرحله لازم نیست متقاضیان به بانک مراجعه کنند، ادامه داد: با تعاملی که بین بانک مسکن و شرکت عمران برقرار است این مرحله انجام می گیرد.

طاهری با اشاره به اینکه تا پایان امسال مجموعا ۷۰۰۰۰ واحد مسکن مهر پرند افتتاح و به متقاضیان تحویل شده یا در شرف تحویل است یادآور شد: با همت دستگاه‌های خدمات رسان و این افزایش وام پرونده مسکن مهر این شهر تا پایان دولت بسته خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران پرند با اشاره به ۷۵۰۰ واحد فاقد متقاضی این شهر گفت:‌ پیشرفت این واحدها بالای ۶۰ درصد است و شهروندانی که مایل به ثبت نام این واحدها هستند می‌توانند به کارگزاری شرکت عمران پرند مراجعه کنند.

نظر شما