شناسهٔ خبر: 35574 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

توصیه به رئیس مجلس به مدیرکل راه و شهرسازی استان قم:

تاکید لاریجانی بر تسهیل دسترسی مردم به حمل‌ونقل عمومی/ رسیدگی به پروژه ریلی تهران- قم- اصفهان و بیمارستان هزار تختخوابی قم

دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر تکمیل پل ورودی بلوار غدیر به سمت منطقه پردیسان قم گفت: باید حمل‌ونقل مردم تسهیل شود و دسترسی مردم به ایستگاه‌های راه‌آهن آسان شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که به استان قم سفر کرده، صبح دیروز با حسن صبوری مدیرکل راه و شهرسازی استان قم دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش رئیس مجلس شورای اسلامی در این دیدار بر تکمیل پل ورودی بلوار غدیر به سمت منطقه پردیسان قم تأکید کرد و گفت: باید حمل‌ونقل مردم تسهیل شود و دسترسی مردم به ایستگاه‌های راه‌آهن آسان شود.

لاریجانی با تأکید بر رسیدگی به پروژه ریلی تهران- قم- اصفهان افزود: باید مسائل بیمارستان هزار تختخوابی قم مورد رسیدگی قرار گیرد و رفع شود، همچنین به مشکلات جاده جعفریه قم رسیدگی شود.   

گفتنی است در ابتدای این جلسه مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گزارشی از وضعیت پروژه‌ها در این استان به رئیس مجلس ارائه داد.

نظر شما