شناسهٔ خبر: 35614 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود:

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در خراسان شمالی

آزمون سرپرست اداره نظام‌مهندسی و مقررات ملی ساختمان و توسعه فن‌آوری‌های نوین ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: آزمون ورود به حرفه مهندسان همزمان با سراسر کشور در خراسان شمالی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی، شعیب آقاجانی گفت: همزمان با سراسر کشور آزمون ورود به حرفه مهندسان، در روزهای پنج‌شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ و جمعه ۱۲/۲۰/ ۱۳۹۵ در این استان برگزار می‌شود.

وی مکان برگزاری این دوره از آزمون را دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد اعلام کرد و افزود: این آزمون در دو شیفت صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ از طریق سایت دفتر امور مقررات ملّی ساختمان وزارت راه و شهرسازی (www.inbr.ir) برای داوطلبان قابل دریافت است.

وی افزود: صبح روز پنجشنبه آزمون ورود به حرفه مهندسان شامل رشته‌های عمران (نظارت)، نقشه‌برداری، معماری (نظارت)، تأسیسات برقی (نظارت) و تأسیسات مکانیکی (نظارت) برگزار می‌شود.

سرپرست اداره نظام‌مهندسی و مقررات ملی ساختمان و توسعه فن‌آوری‌های نوین ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: در عصر روز پنجشنبه نیز آزمون ورود به حرفه مهندسان در رشته معماری (اجرا) و عمران (اجرا) برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: صبح روز جمعه نیز آزمون ورود به حرفه مهندسان در رشته عمران (محاسبات)، تأسیسات مکانیکی (طراحی)، تأسیسات برقی و همچنین رشته معماری (طراحی) نیز در صبح و عصر جمعه برگزار می‌شود.

آقاجانی افزود: تعداد کل داوطلبانی که در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند ۱۱۷۶ نفر است.

نظر شما