شناسهٔ خبر: 35769 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

دهقان:

۱۴هزار پرواز مسافری در طرح نوروزی ۹۶/ فروش بلیت بالاتر از نرخ اعلام شده، تخلف است

مرتضی دهقان معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت : در طرح نوروزی سال ۹۶ با ۱۴ شرکت هواپیمایی داخلی برای ۱۴ هزار پرواز داخلی و ۶ پرواز خارجی برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما،مرتضی دهقان،معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری، گفت : پروازهای امسال نسبت به طرح نوروزی پارسال حدود ۱۱درصد افزایش یافته است.

وی افزود : طرح نوروزی سفر با هواپیما از ۲۵اسفند اغاز می شود و تا ۱۵ فروردین ادامه دارد و با نشست‌هایی که با شرکت های هواپیمایی و دیگر دستگاه ها در حوزه های فرودگاهی برگزار شد ، امادگی خیلی خوبی برای انجام پرواز ها با رعایت ایمنی و خدمات رسانی خوب برای مسافران در طرح نوروزی فراهم شده است.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری، گفت: در ۶۰ فرودگاه کشور پروازهای نوروزی انجام می شود.

دهقان افزود:جلسات هماهنگی را با سازمان های نظارتی و شرکت های هواپیمایی و انجمن شرکت های هواپیمایی برگزار کردیم و نرخ ها را شرکت ها مشخص کردند و روی سایت ها گذاشتند و فروش بالا تر از نرخ اعلام شده، تخلف است.

وی به مردم توصیه کرد: بلیت را فقط از دفاتر مسافرتی بند الف که دارای مجوز هستند و اسامی آن دفاتر روی سایت سازمان هواپیمایی کشور به نشانی www.cao.irاعلام شده است، بلیت خریداری کنند.

نظر شما