شناسهٔ خبر: 36210 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

وزیر راه و شهرسازی در بازدید از ایستگاه راه‌آهن مطرح کرد:

تردد روزانه ۵۱ رام قطار در مسیر مشهد/ خارج‌سازی ناوگان بالای ۳۵ سال از شبكه ریلی/ تلاش برای ارائه بهترین خدمات به مردم

آخوندی در جمع وزير راه و شهرسازی در بازدید از بخش‌های مختلف ایستگاه راه‌آهن تهران گفت: روزانه ۵۱ قطار در مسیر مشهد به طور رفت و برگشت در حال تردد هستند و مسیرهای بندرعباس و یزد در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عباس آخوندی در حاشیه بازدید از سالن مسافری ایستگاه راه‌آهن تهران در جع خبرنگاران با اشاره به اقدامات این وزارتخانه برای طرح نوروزی ۹۶ اظهار داشت: همانطور كه مستحضرید ۱۱۳ واگن به ناوگان ریلی كشور طی هفته گذشته اضافه شد و پیرو آن یك میلیون و ۷۵۰ هزار صندلی برای سفرهای نوروزی آماده گردیده است.

وی افزود: امكانات خوبی در ایستگاه‌های مختلف برای قطارهای نورزی از جهت ایمنی و آسایش مردم در راه‌آهن فراهم شده و همكاران ما همواره در تلاشند تا قطارها به موقع حركت كنند.

آخوندی در ادامه به بازدید خود از سامانه ۵۱۴۹ اشاره كرد و گفت: روزانه ۵۱ قطار در مسیر مشهد به طور رفت و برگشت در حال تردد هستند و مسیرهای بندعباس و یزد در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

وزير راه و شهرسازی خطاب به ملت شریف ایران و متقاضیان استفاده از قطار بیان كرد: هریك از مردم در صورت بروز هرگونه سوال و شكایت می‌تواند از سامانه ۵۱۴۹ درخواست خود را پیگیری كند و همكاران من همواره در تلاشند تا بهترین خدمات را به مردم ارائه كنند.

آخوندی با بیان اینكه ما مدعی ارائه بهترین خدمات به مردم نیستیم تصریح كرد: ما نسبت به وجود نقایصی در فرآیند خدمت‌رسانی آگاهی داریم اما تلاش می‌كنیم تا بهترین خدمت را به مردم ارائه كنیم.

اين مقام مسئول خاطرنشان كرد: در بازدید از ایستگاه راه‌آهن تهران شاهد وجود شور و نشاط خاصی در بین مردم هستیم و از این رو سفرهای بسیار خوبی برای مردم آرزو می‌كنیم.

وی در پایان با اشاره به برنامه وزارتخانه برای نوسازی ناوگان مسافری ریلی بيان كرد: براین اساس در ادامه نوسازی قطارها پس از خارج كردن واگن‌های بالای ۵۵ سال و ۴۵ سال به دنبال خروج واگن‌های بالای ۳۵ سال در سال آینده هستیم.

نظر شما