شناسهٔ خبر: 36357 - سرویس شرکت‌ها
نسخه قابل چاپ

در آستانه تحویل سال نو انجام شد؛

بازدید وزیر راه و شهرسازی از مركز مدیریت راه‌های كشور/ اطلاع‌رسانی از وضعیت راه‌های كشور به ۵ میلیون کاربر جاده‌ای در ۴ روز

بازدید وزیر از راهداری وزیر راه و شهرسازی در آستانه تحویل سال نو وآغاز نوروز سال ۱۳۹۶ به منظور بررسی چگونگی كنترل وضعیت راه‌های كشور از سالن عملیات مركز مدیریت راه‌های كشور بازدید كرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی امروز دوشنبه ۳۰ اسفندماه به منظور بررسی چگونگی عملكرد سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای در كنترل وضعیت راه‌های كشور از سالن عملیات مركز مدیریت راه‌های كشور واقع در ساختمان راهبران سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای بازدید كرد.

براساس گزارش مركز مدیریت راه‌های كشور بیشترین آمار سفر از ابتدای طرح نوروزی تا كنون مربوط به ۲۶ اسفندماه بوده و پیش‌بینی می‌شود این آمار در روزهای آینده با توجه به موج بازگشت سفرهای نوروزی  به چهارم فروردین ماه اختصاص یابد.

با توجه به آمار به دست آمده پیك سفرهای نوروزی امسال بین ساعات ۷ تا ۸ صبح اعلام شده كه نشان‌دهنده تغییر رفتار ترافیكی و زمان‌بندی مسافران نسبت به سال‌های گذشته است.

طبق آمار گزارش شده از ابتدای طرح نوروزی سال ۹۶ تاكنون تعداد ۳۲۸ هزار و ۶۲۵ نفر از طریق تماس تلفنی، ۴ میلیون و ۵۷۰ هزار نفر از طریق سایت و اپلیكیشن و همچنین ۷۰ هزار و ۵۴۴ نفر از طریق پیامك جهت آگهی از وضعیت راه‌های كشور به این مركز مراجعه كردند.

نظر شما