به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۶۴ | ۱۰۵ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | نیمه سنگین | ۳۹۱ | ۸۷ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۷۸ | ۸۲ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۱۹۱ | ۷۷ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۳۶ | ۷۱ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۴۷ | ۸۰ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۵۲۲ | ۹۰ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۸۱۱ | ۶۵ |
۹ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۱۶ | ۸۰ |
۱۰ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۸ | ۵۸ |
۱۱ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۳۸ | ۷۴ |
۱۲ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۴۹ | ۶۳ |
۱۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۳۱۵ | ۷۲ |
۱۴ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۴۰ | ۱۰۰ |
۱۵ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۲۵۲ | ۹۰ |
۱۶ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۹۸ | ۹۶ |
۱۷ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۱۹۶ | ۸۰ |
۱۸ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۶۸ | ۷۷ |
۱۹ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۷۵ | ۸۰ |
۲۰ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۴۸۴ | ۸۳ |
۲۱ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۴۴۲ | ۷۱ |
۲۲ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۱۱ | ۸۱ |
۲۳ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۳۱ | ۵۶ |
۲۴ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۲۰۰ | ۷۲ |
۲۵ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۸۶ | ۷۰ |
۲۶ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۷۵ | ۹۳ |
۲۷ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۹۸ | ۸۴ |
۲۸ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۶۹ | ۸۷ |
۲۹ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۴ | ۶۹ |
۳۰ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۳۸ | ۷۳ |
۳۱ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۷۸ | ۸۴ |
۳۲ | تهران | آبعلي - سه راهي مشاء | روان | ۱۰۳ | ۶۷ |
۳۳ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۱۸۹ | ۸۲ |
۳۴ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۹۳ | ۹۰ |
۳۵ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۲۹ | ۸۲ |
۳۶ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۸۹ | ۹۴ |
۳۷ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۸۳ | ۸۹ |
۳۸ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۷۵ | ۸۴ |
۳۹ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۴۱۶ | ۷۷ |
۴۰ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۲۰ | ۷۳ |
۴۱ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۵۹ | ۹۱ |
۴۲ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۴۲ | ۸۲ |
۴۳ | تهران | سه راهي مشاء - آبعلي | نیمه سنگین | ۹۵ | ۶۵ |
۴۴ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۱۰ | ۵۱ |
۴۵ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۶۰ | ۸۷ |
۴۶ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱۳ | ۸۱ |
۴۷ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۸۹ | ۹۷ |
۴۸ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۸۷ | ۸۶ |
۴۹ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۳۹ | ۸۲ |
۵۰ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۳۶ | ۸۳ |
۵۱ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۸۱ | ۸۱ |
۵۲ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۲۶۴ | ۹۲ |
۵۳ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۴۴ | ۹۰ |
۵۴ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۷۸ | ۱۰۲ |
۵۵ | تهران | تهران - فشم | روان | ۵۷ | ۶۰ |
۵۶ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۳۶ | ۵۸ |
۵۷ | تهران | شمشک - ميگون | نامشخص | ||
۵۸ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۰ | ۰ |
۵۹ | تهران | فشم - تهران | روان | ۴۲ | ۶۳ |
۶۰ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۷۴ | ۵۵ |
۶۱ | تهران | ميگون - شمشک | نامشخص | ||
۶۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۹ | ۵۵ |
۶۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۶۰ | ۸۷ |
۶۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۵۵۹ | ۸۸ |
۶۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۴۱ | ۸۰ |
۶۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۴۲۳ | ۸۷ |
۶۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۴۷ | ۷۲ |
۶۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۲۹ | ۸۴ |
۶۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۴۱ | ۸۲ |
۷۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۳۱ | ۹۴ |
۷۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۴۵۸ | ۸۶ |
۷۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۷۲ | ۹۱ |
۷۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۱۵ | ۸۳ |
۷۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۵۱۶ | ۹۳ |
۷۵ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۱۴ | ۹۶ |
۷۶ | تهران | قرچک - ري | روان | ۱۷۷ | ۸۳ |
۷۷ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۲۷۹ | ۹۴ |
۷۸ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۰۶ | ۹۲ |
۷۹ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۵۵ | ۹۶ |
۸۰ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۳۳۶ | ۷۶ |
۸۱ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۹۹ | ۷۵ |
۸۲ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۶۰ | ۷۰ |
۸۳ | تهران | وهن آباد - جاده قديم قم | روان | ۸ | ۸۶ |
۸۴ | تهران | جاده قديم قم - وهن آباد | روان | ۹ | ۷۶ |
۸۵ | تهران | آدران - شهريار | روان | ۱۵۹ | ۷۴ |
۸۶ | تهران | شهريار - آدران | روان | ۱۲۸ | ۷۴ |
۸۷ | تهران | ملارد - صفادشت | روان | ۱۶۵ | ۸۴ |
۸۸ | تهران | صفادشت - ملارد | روان | ۱۹۰ | ۷۴ |
۸۹ | تهران | رباط کريم - شهريار | روان | ۱۶۲ | ۸۴ |
۹۰ | تهران | شهريار - رباط کريم | روان | ۱۸۵ |
نظر شما